Łatka 1.07 do Wiedźmina to wyczekiwana przez wielu graczy aktualizacja. Pisaliśmy o niej niejednokrotnie. Niestety łatka nie ściąga się na konsole wszystkich graczy. U jednych gra wykrywa uaktualnienie i ściąga ponad 7 GB danych, podczas gdy u innych łatki nie widać. Problem jest dość powszechny w różnych krajach w Europie. CDP postanowiło zbadać sprawę i znaleźć źródło problemów.
CDP bada problemy z dostępnością łatki do Wiedźmina

Rekrutacja ponownie otwarta!
Dowiedz się więcej
Bartosz Kałkus
Miłością do gier zaraził go starszy brat, więc z konsolami jest zaznajomiony od kołyski. Miłośnik wszystkich gatunków gier poza wyścigami i grami sportowymi. Osoba pozytywnie nastawiona do życia, która stara się znaleźć coś dobrego nawet w najgorszym tytule. Bardziej niż grafiką gry ujmują go muzyką, a najlepsze ścieżki dźwiękowe z gier ma zawsze przy sobie. Kolekcjoner, któremu już powoli zaczyna kończyć się miejsce na półce. W ostatnich latach wielki fan gier planszowych, a teraz nie może się doczekać aż będzie mógł grać w coop z synkami.
Wiedźmin IV na Xbox Series S w 60 klatkach?
Studio CD Projekt RED zamierza postarać się o to, aby Wiedźmin IV działał w 60 klatkach na sekundę na konsolach Xbox Series S. Czy uda się osiągnąć ten cel?
Recenzja: Cyberpunk 2077: Ultimate Edition [Nintendo Switch 2]
Na początku czerwca Cyberpunk 2077 trafił na kolejną platformę. Jak przygody V prezentują się na konsoli Nintendo Switch 2? Odpowiedź znajdziecie w niniejszej recenzji.
Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – premierowy zwiastun wersji na Nintendo Switch 2
Dziś swoją premierę ma Cyberpunk 2077: Ultimate Edition w wersji na konsolę Nintendo Switch 2. Studio CD Projekt RED przygotowało odpowiedni zwiastun, który znajdziecie w rozwinięciu newsa.
Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – szczegóły prac nad wersją na Nintendo Switch 2
Już pojutrze na Nintendo Switch 2 trafi Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Jesteście ciekawi, jak pracowało się studiu CD Projekt RED przy przenoszeniu swojego hitu na nową platformę?
Wiedźmin 4 – zobacz wspaniałe demo na Unreal Engine 5 z PS5
Studio CD Projekt RED zaprezentowało demo technologiczne gry Wiedźmin 4. Rozgrywkę ukazano na standardowej konsoli PS5 w 60-ciu FPS-ach.
Cyberpunk 2 za co najmniej 4 lata
Nowa gra ze świata Cyberpunk 2077 to jeszcze dość odległy projekt. Nie powinniśmy spodziewać się premiery wcześniej niż w 2029 roku.
Dodaj komentarz