2 dni temu

Destiny 2: Królowa-Wiedźma – Najazd od 5 marca. Zmiany w engramach

Bungie poinformowało, że nowy najazd w Destiny 2 pojawi się 5 marca – 11 dni po premierze dodatku Królowa-Wiedźma. Graczy czekają zmiany w niebieskich łupach i reputacji u rusznikarza.

6 dni temu

Co nowego w Game Passie? Druga połowa stycznia 2022

Na razie nie ma tu tytułów Activision, ale druga połowa stycznia to i tak sporo atrakcji, z Hitmanem i Rainbow Six na czele.

1 tydzień temu

Kontroler MG-X Pro Nacona do Game Passa już dostępny

Nacon MG-X Pro to kontroler przygotowany z myślą o Androidzie, co oczywiście czyni go idealnym dodatkiem do mobilnego Game Passa. Kontrolerów z miejscem na telefon wciąż jakby za mało, więc Nacon przychodzi ze swoją propozycją.

2 tygodnie temu

Poznaj świat Savathûn w nowym zwiastunie Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Bungie po raz pierwszy pokazuje szczegóły świata tronowego Savathûn. Nowej lokalizacji w dodatku Królowa-Wiedźma.

1 miesiąc temu

Destiny 2: Świtanie 2021 – Przepisy na ciastka

Eva Levante powróciła na Wieże z misją pieczenia ciastek przez kilka najbliższych tygodni, a my będziemy jej w tym pomagać. Wydarzenie potrwa od 14 grudnia do 4 stycznia 2022.

1 miesiąc temu

Dziś do Destiny 2 powraca Świtanie!

Świętuj tegoroczne Świtanie w Destiny 2 z pierwszym w historii mieczem napędzanym stazą, walką na śnieżki i pieczeniem ciastek!

2 miesiące temu

Nowy zwiastun Destiny 2: Królowa-Wiedźma Z The Game Awards

Podczas tegorocznej gali The Game Awards Bungie zaprezentowało nowy zwiastun dodatku Destiny 2: Królowa-Wiedźma, który ukaże się 22 lutego 2022.

2 miesiące temu

Destiny 2 – Świętuj od dziś 30 lat wspaniałych gier Bungie

Aby uczcić trzy dekady wspaniałych gier, spektakularnych historii i cudowną społeczność, Bungie udostępniło dzisiaj nową zawartość w Destiny 2.

2 miesiące temu

Gjallarhorn — Poznaj historię legendy na 30-lecie Bungie + Konkurs!

Rozpoczyna się wielkie święto dla fanów Bungie oraz Destiny 2. Ten uznany deweloper w branży gier kończy 30 lat i w ramach wielkich obchodów do gry powraca legendarna broń — Gjallarhorn. Dziś przybliżymy wam jej historię.

2 miesiące temu

Destiny 2 – nowe informacje o pakiecie na 30-lecie Bungie

Na karcie Steam przy grze Destiny 2 pojawiły się nowe informacje oraz obrazki dotyczące pakietu na 30-lecie Bungie. Gracze na nich znaleźli dwie bronie z HALO! Karta Steam dla pakietu na 30-lecie Bungie w Destiny 2 została zaktualizowana.

2 miesiące temu

Clarity Boost dla gier przez chmurę w Microsoft Edge

Microsoft pracuje nad jeszcze lepszą jakością gier udostępnianych przez chmurę. W testowej wersji Edge’a zobaczymy Clarity Boost.

2 miesiące temu

Złote Halo Infinite. Zobacz pojedynek z bossem

Microsoft wraz z deweloperem 343 Industries oficjalnie ogłosili, że kampania w Halo Infonite otrzymała złoty status. Dodatkowo portale IGN oraz Game Informer opublikowały nowe fragmenty rozgrywki.

2 miesiące temu

Granie w chmurze już dostępne na konsolach Xbox

Listopadowa aktualizacja konsol Xbox to sporo radości dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate. Już działa odpalanie gier z chmury. To jeden z większych kroków, jeśli chodzi o dostępność gier.

2 miesiące temu

Recenzja: Just Dance 2022 (Xbox Series)

Gdy pogoda za oknem przestaje dopisywać, trzeba wrócić do domowych rozwiązań na ruch. Czas więc na Just Dance 2022! Czyli najgorętszy taneczny tytuł na rynku.

2 miesiące temu

Outriders – Poznaj szczegóły aktualizacji „New Horizon”

Aktualizacja New Horizon do gry Ouriders pojawi się na konsolach jeszcze dziś. Ogłoszono także duże rozszerzenie zaplanowane na rok 2022.

2 miesiące temu

Beta Halo Infinite i sezon pierwszy już dostępne!

Trzy tygodnie zostały do premiery Halo Infinite, ale już dzisiaj wszyscy posiadacze Xboxów mogą wskoczyć do otwartej darmowej bety trybu wieloosobowego Halo Infinite.

2 miesiące temu

Halo Infinite – Pierwsze spojrzenie na kampanię

Redakcja portalu IGN oraz Game Informer mogły już zagrać w kampanię Halo Infinite. Z tej okazji na swoich kanałach YouTube opublikowali kilka minut rozgrywki. Opublikowane materiały prezentują nam pierwsze minuty z kampanii Halo Infinite.

3 miesiące temu

Destiny 2 – zgarnij unikatowy emblemat od polskich streamerów

Polscy streamerzy Destiny 2 po kilku latach ponownie znaleźli się w harmonogramie zleceń. Grając razem z nimi lub przeciwko możecie zdobyć unikatowy emblemat.

3 miesiące temu

Wielki wyciek dat premier nadchodzących tytułów z bazy GeForce Now

Chcecie wiedzieć, kiedy pojawi się Hogwart’s Legacy, Crysis 4 czy Gears of War 6? Te tytuły i wiele innych znalazły się w najnowszym przecieku. Oczywiście na wszystkie te daty trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.

3 miesiące temu

GeForce Now już działa na konsolach Xbox

Nadszedł ten dzień — w gry ze Steama zagramy już na konsolach Xbox. Wszystko za sprawą GeForce Now. Wraz z aktualizacją przeglądarki na konsolach Xbox, pojawiło się mnóstwo ciekawych opcji.

3 miesiące temu

Dungeony będą osobno płatne po premierze Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Społeczność Destiny 2 od wczoraj żyje tylko jednym tematem. Nowe lochy będą płatne, nie wejdą w skład karnetu sezonowego, czy dodatku Królowa-Wiedźma.

3 miesiące temu

Assassin’s Creed Valhalla dostaje Discovery Tour!

Dodatek do pobrania lub kupienia! Nowa odsłona serii Assassin’s Creed o podtytule Valhalla dostaje dodatkową zawartość. Jest nią Discovery tour. Dzięki temu możemy przeżyć ciekawą lekcję historii w wykonaniu od Ubisoftu.

3 miesiące temu

„Święto Utraconych” powraca do Destiny 2

Święto Utraconych znów jest dostępne w Destiny 2. Zgodnie z coroczną tradycją Strażnicy celebrują światło, które odnajdują w ciemności. Przyłączysz się do nich? Święto Utraconych startuje już dziś o 19:00!