3 dni temu

Microsoft Flight Simulator – darmowe DLC Top Gun: Maverick już dostępne

Darmowy dodatek Top Gun: Maverick wleciał już do Microsoft Flight Simulator. Zobacz zwiastun oraz naszą prezentację rozgrywki.

5 dni temu

Nadciąga koszmar Lewiatana w Destiny 2! Dziś startuje 17. sezon.

Bungie zaprezentowało długo wyczekiwany zwiastun 17. sezonu w Destiny 2. Nowe aktywności dla graczy, nowe bronie i akcesoria, nowy loch oraz solar 3.0. To z pewnością już dziś od 19:00!

1 tydzień temu

Destiny 2 – Zwiększono limit w schowku oraz nowe pancerze na 17. sezon

Bungie zaprezentowało pierwsze nowości, które będą obowiązywać od najbliższego wtorku. Już 24 maja startuje 17 sezon w Destiny 2. Najnowszy wis na blogu Bungie – TWAB wylądował, jesteście ciekawi, co czeka na graczy w 17. sezonie?

2 tygodnie temu

12 nowych gier w Xbox Game Pass do końca maja

Microsoft zaprezentował listę aż dwunastu gier, które od dziś do końca miesiąca trafią do katalogu Xbox Game Pass. Biblioteka Xbox Game Pass cały czas puchnie w oczach.

4 tygodnie temu

Rozpoczęły się Zawody Strażników w Destiny 2

Zawody Strażników powracają do Destiny 2! W tym darmowym wydarzeniu dla wszystkich graczy Łowcy, Czarownicy i Tytani walczą, by ich klasa zajęła najwyższe miejsce na podium.

1 miesiąc temu

Forza Horizon 5 – Powiększono garaż Ferrari

Wczoraj opublikowano aktualizację wprowadzającą Serię 7 do gry Forza Horizon 5. Dzięki niej do garażu graczy może trafić pięć nowych aut włoskiego producenta.

1 miesiąc temu

Asobo planuje stworzyć Antonova An-225 w Flight Simulator!

Asobo/Microsoft mają w planach przygotowanie modelu nieistniejącego już największego samolotu na świecie – Antonov An-225!

2 miesiące temu

Destiny 2: Królowa-Wiedźma – zwiastun z opiniami mediów

Firma Bungie opublikowała zwiastun prezentujący opinie dziennikarzy oraz oceny, jakie zdobyło najnowsze rozszerzenie do gry Destiny 2 zatytułowane Królowa-Wiedźma.

2 miesiące temu

Czy Microsoft planuje rodzinną subskrypcję Game Pass?

Tak przynajmniej wynika, z przecieków serwisu Windows Central. Microsoft miałby wprowadzić do końca roku nowy pakiet, który moglibyśmy dzielić z nawet 5 osobami.

2 miesiące temu

Rozkoszuj się niebem nad Półwyspem Iberyjskim w Flight Simulator

Microsoft w dzisiejszej aktualizacji World Update 8 do gry Flight Simulator ulepsza kolejne regiony. Są to: Hiszpania, Portugalia, Gibraltar i Andora.

2 miesiące temu

Co oferuje Game Pass na początku wiosny?

Xbox Game Pass, mimo końcówki miesiąca nie zwalnia tempa, oferując kilka nowych, ciekawych produkcji. Już jutro – 24 marca – w abonamencie EA Play, dostępnego dla użytkowników Xbox Game Pass Ultimate, pojawi się F1 2021 (konsola).

3 miesiące temu

Bungie zawiesza sprzedaż Destiny 2 w Rosji i Białorusi. Emblemat dla wspierających Ukrainę

Bungie poinformowało, że zawiesza sprzedaż Destiny 2 w Rosji i Białorusi. Natomiast wszyscy Strażnicy, którzy chcą się solidaryzować z Ukrainą, otrzymają dziś specjalny emblemat.

3 miesiące temu

Destiny 2 WQ: Klan Elysium pierwszy ukończył raid „Przysięga Ucznia”

W trakcie weekendu Strażnicy z całego świata wzięli udział w emocjonującym wyścigu o tytuł Pierwszych na świecie w najeździe „Przysięga Ucznia” w Destiny 2.

3 miesiące temu

Gry z xCloud już niedługo z obsługą myszki i klawiatury

Podczas Q&A twórców Microsoft Simulator mogliśmy usłyszeć, że już niedługo dodana zostanie obsługa myszki i klawiatury w grach dostępnych w xCloud.

3 miesiące temu

Zobacz zwiastun nowego raidu w Destiny 2 w Królowej-Wiedźmie

Od 5 marca drużyny ogniowe z całego świata będą walczyć o tytuł Pierwszych na świecie. Zobacz zwiastun i poznaj szczegóły nowego raidu w Destiny 2 w Królowej-Wiedźmie. W sobotę, 5 marca o godz.

3 miesiące temu

Zobacz zwiastun Sezonu Odrodzonych w Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Dziś swoją premierę ma najnowszy dodatek do gry Destiny 2 zatytułowany Królowa-Wiedźma. Rozszerzenie jest pierwszą częścią finałowej trylogii pt. „Saga o Świetle Ciemności”. Zobacz premierowy zwiastun.

3 miesiące temu

Zobacz premierowy zwiastun Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Już tylko siedem dni zostało do premiery Destiny 2: Królowa-Wiedźma. Ten szumnie zapowiadany ogromny dodatek trafi na konsole już w dniu 22.2.22. Zobacz premierowy zwiastun.

4 miesiące temu

Destiny 2: Królowa-Wiedźma i Sezon Odrodzonych. Zobacz nowy film!

Bungie przybliża kulisy powstawania Destiny 2: Królowa-Wiedźma. W 13-minutowym wideo dokumencie zaprezentowano nowe materiały filmowe oraz informacje o nadchodzącym dodatku.

4 miesiące temu

Milion graczy czeka już na Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Bungie osiągnęło spory kamień milowy. Najnowszy dodatek do Destiny 2 zatytułowany Królowa-Wiedźma zamówiło już milion graczy! Dwadzieścia dni zostało do magicznej daty 22.2.22.

4 miesiące temu

Poznaj bronie w Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Najnowszy zwiastun Destiny 2: Królowej-Wiedźmy przedstawia wybrane egzemplarze broni, którymi Strażnicy będą walczyć z Savathûn w nadchodzącym dodatku.

4 miesiące temu

Destiny 2: Królowa-Wiedźma – Najazd od 5 marca. Zmiany w engramach

Bungie poinformowało, że nowy najazd w Destiny 2 pojawi się 5 marca – 11 dni po premierze dodatku Królowa-Wiedźma. Graczy czekają zmiany w niebieskich łupach i reputacji u rusznikarza.

4 miesiące temu

Co nowego w Game Passie? Druga połowa stycznia 2022

Na razie nie ma tu tytułów Activision, ale druga połowa stycznia to i tak sporo atrakcji, z Hitmanem i Rainbow Six na czele.

4 miesiące temu

Kontroler MG-X Pro Nacona do Game Passa już dostępny

Nacon MG-X Pro to kontroler przygotowany z myślą o Androidzie, co oczywiście czyni go idealnym dodatkiem do mobilnego Game Passa. Kontrolerów z miejscem na telefon wciąż jakby za mało, więc Nacon przychodzi ze swoją propozycją.

5 miesięcy temu

Poznaj świat Savathûn w nowym zwiastunie Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Bungie po raz pierwszy pokazuje szczegóły świata tronowego Savathûn. Nowej lokalizacji w dodatku Królowa-Wiedźma.