Evolution Studios przyzwyczaili nas do tego, że jak już dają darmowe auto, to musi być one wyjątkowe, egzotyczne i cholernie drogie. Czy jest to dobra idea? cóż kwestia gustu, ja bym osobiście wolał auta bardziej znane Europejczykom.
VUHL 05 to super samochód z Meksyku, auto waży zaledwie 695 kg. Napęd zasila turbodoładowany silnik wyjęty z Forda Focusa ST, który podkręcono do 290 KM, momentem obrotowym wynosi 420 Nm.
Auto rozpędza się od 0-100 km/h w zaledwie 3.7s, a prędkościomierz zamyka się na 245 km/h. Ceny “meksykańskiego gokarta” startują od 64 555 euro, czyli ok. 276 000 złotych.
Parząc na sylwetkę auto będzie rywalizować z innymi samochodami wagi lekkiej dostępnymi w Driveclub: Ariel Atom, BAC Mono i KTM’a X-Bow.
VUHL 05 zostanie odblokowany w Driveclub 25 lutego.




Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.
System komentarzy się zmienił … ?
Muszę powiedzieć że ten filmik z prezentacją tego samochodu to jeden z najgorszych jakie w życiu widziałem, meksykańscy producenci nie zadbali o dobrą promocje w sieci. Filmik, od jakości do kierowcy wszystko ma na opak, i wydaje mi się że układ kierowniczy też super dokładny nie jest. Zgadzam się z Konradem że powinny bardziej znane samochody trafiać do gry.