The Game Awards odbędzie się już za 8 dni. Jedno z największych wydarzeń w branży gier zostanie uświetnione przez uznanego muzyka – Stinga.
The Game Awards, czy też – jak lubię to określać – growe Oscary – odbędą się już 9 grudnia. Poznamy wtedy oczywiście zdobywców nagród w wielu kategoriach. Nie można też zapomnieć o ogłoszeniach nowych tytułów zmierzających na nasze konsole. Moje zestawienie zwycięzców zeszłorocznego TGA możecie naturalnie przeczytać na portalu. Niniejszy odnośnik zabierze Was do odpowiedniego wpisu. Gala ta jest zawsze realizowana z niewątpliwym rozmachem. Nie inaczej będzie w tym roku. Dziś okazało się, że wydarzenie uświetni Sting.
Muzyk ten, dawniej działający w zespole The Police, jest znany między innymi z takich utworów jak Every Breath You Take, Shape Of My Heart czy Roxanne. Za nieco ponad tydzień brytyjski artysta wykona What Could Have Been. Jest to oczywiście nagranie z popularnego serialu Netfliksa, Arcane. Niżej możecie odsłuchać wspomniany utwór w oryginale.
The Game Awards odbędzie się już 9 grudnia. Gala rusza o 01:00 rano naszego czasu. Wydarzenie potrwa 4 godziny i oczywiście poprowadzi je Geoff Keighley. Będziecie je oglądać na żywo, czy jednak poczekacie na nasze podsumowanie? Dajcie nam znać w komentarzach. Pamiętajcie, że znajdziecie nas oczywiście w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Twitterze.
Źródło: Twitter
Dołącz do dyskusji
Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.