• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

7 dni temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

CES 2026: Zobacz Resident Evil Requiem w 4K z Path Tracingiem

1 miesiąc temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem – Grace i Leon otrzymają tyle samo czasu w grze

Zdjęcie okładkowe wpisu Kingdom Come: Deliverance II otrzyma ulepszony Tryb Fotograficzny
Xbox Series PlayStation 5 PC

Kingdom Come: Deliverance II otrzyma ulepszony Tryb Fotograficzny

5 miesięcy temu Bartosz Kwidziński

Niebawem Kingdom Come: Deliverance II dostanie pewne usprawnienia. Powinny one zainteresować fanów uchwytywania zrzutów ekranu.

Kingdom Come: Deliverance II bez cienia wątpliwości jest świetnym RPG-iem. Przygody Henryka ze Skalicy to przygoda na dziesiątki, a nawet setki godzin. Bardzo często, zwiedzając średniowieczny świat, można mieć ochotę na uchwycenie momentu. Z pomocą przychodzi w takim przypadku Tryb Fotograficzny. Jak jednak możecie pamiętać z mojej recenzji, nie jest on zbyt rozbudowany. Na szczęście niedługo się to zmieni. Studio Warhorse zapowiedziało bowiem nowości w Trybie Fotograficznym. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli wykadrować nasze zrzuty, ale też wpłyniemy na ich oświetlenie i porę dnia, czy spersonalizujemy wyświetlane barwy. Nie zabraknie również możliwości oddalania kamery podczas brania udziału w pierwszoosobowych aktywnościach – na przykład grze w kości. Niżej możecie obejrzeć materiał filmowy przedstawiający nowe funkcje opisywanego trybu.

We've been listening. On September 9, the upcoming #KCD2 update will not only bring access to our second DLC, Legacy of The Forge, but also an update to photomode – available to all players as part of the update, no DLC required. pic.twitter.com/oryC8aiUl8

— Kingdom Come: Deliverance II (@KingdomComeRPG) August 28, 2025

Nowości te będą dostępne bezpłatnie w ramach aktualizacji, która ukaże się już 9 września 2025 roku. Warto przypomnieć, że od tego samego dnia będzie dostępne płatne rozszerzenie fabularne. Chodzi mi oczywiście o Dziedzictwo Kuźni, które miałem przyjemność sprawdzać przedpremierowo na Gamescomie. Zamierzacie sięgnąć po ten dodatek? A może wrócicie do perypetii Henryka, aby sprawdzić Tryb Fotograficzny? Dajcie nam znać w komentarzach.

Gamescom 2025: Grałem w Dziedzictwo Kuźni – DLC do Kingdom Come II

Kingdom Come: Deliverance II jest dostępne z polskimi napisami na komputerach oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Polskim wydawcą tej produkcji jest PLAION.

Pamiętajcie, że znajdziecie nas również w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie porozmawiamy z Wami zarówno na Facebooku, jak i w serwisie X (na dawnym Twitterze). Zapraszamy was również na nasz Discord.

Źródło: X

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

KCD2 Kingdom Come 2 Kingdom Come Deliverance 2 PLAION Polska Warhorse Studios
Kingdom Come Deliverance 2

Kingdom Come Deliverance 2

PlayStation 5Xbox Series X|SPC

Kingdom Come: Deliverance II to ekscytująca gra RPG akcji rozgrywająca się pośród chaosu wojny domowej w piętnastowiecznych Czechach.

Premiera: 4 lutego 2025Gatunek: RPG, FPPStudio: Warhorse Studios

Bartosz Kwidziński

Korektor i recenzent portalu Konsolowe.info. Posiadacz Lenovo Legion Go, konsol PS5 i XSS oraz gogli PS VR2 i Meta Quest 3.
Ulubione gatunki gier: akcja, przygodówki, platformówki, slashery, skradanki, RPG.
Ulubione gatunki muzyczne: rock/hard rock/metal.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Ikona gry 007

007: First Light – Lenny Kravitz o swojej roli w grze

Za nieco ponad dwa cztery miesiące ukaże się 007: First Light. Jeżeli jesteście ciekawi, co o swojej roli w tej produkcji sądzi Lenny Kravitz, to ten news jest dla Was.

Ikona gry 007

007: First Light – zmiana wymagań sprzętowych

Jeśli zamierzacie grać w 007: First Light na komputerach, to mam dla Was dobrą wiadomość. Studio IO Interactive opublikowało nowe, niższe, wymagania sprzętowe.

Crimson Desert – rozmiar świata gry

Pearl Abyss zdradziło, jak duża będzie kraina Pywel w Crimson Desert. Studio odniosło się przy swoich porównaniach do Skyrima i Red Dead Redemption II.

Ikona gry 007

007: First Light – wymagania PC z licencją na spalanie

Studio IO Interactive podało dziś wymagania minimalne i zalecane dotyczące 007: First Light. Komputerowi gracze nie będą mieli lekko. Szczegóły czekają na Was w rozwinięciu newsa.

Ikona gry 007

007: First Light – zwiastun funkcji wersji komputerowej

Dziś w sieci pojawił się kolejny zwiastun gry 007: First Light. Tym razem możemy przyjrzeć się funkcjom dostępnym wyłącznie w komputerowej wersji najnowszych przygód Jamesa Bonda.

Ikona gry 007

007: First Light – opóźnienie premiery przygód Bonda

Nie mam dobrej wiadomości dla fanów agenta 007. Tuż przed świętami studio IO Interative przesunęło o kilka tygodni premierę swojej nadchodzącej gry.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

8 godzin temuAngie Adams

Marathon oficjalnie z datą premiery!

Okazuje się, że Xbox nie zepsuł niespodzianki aż tak bardzo. Marathon zobaczymy faktycznie już 5 marca! Jest też nowy zwiastun.

8 godzin temuBartosz Dula

Portalcon 2026: nasza relacja z wydarzenia

Kilka dni temu nasza redakcja wybrała się do Chorzowa na Portalcon 2026. Teraz opowiadamy, jak było na festiwalu pełnym planszówek!

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Recenzja: MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle – zapomnisz o plastikowych flightstickach

Wraz z nowym zestawem MOZA AB6 Bundle z MTQ Throttle wróciła moja miłość do latania we Flight Simulatorach. Zapraszam na test.

Ikona gry ea sports
4 dni temuKonrad Bosiacki

EA FC 26 – Ewa Pajor w gronie najlepszych piłkarek świata. Ogłoszono skład TOTY

Drużyna Roku EA SPORTS FC (TOTY) została właśnie ogłoszona! W finałowym składzie znalazła się reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

5 dni temuKonrad Bosiacki

GRID Legends: Deluxe Edition w polskiej wersji pod koniec stycznia na Nintendo Switch 2

Feral Interactive i Codemasters ogłosili właśnie dokładną datę wydania GRID Legends: Deluxe Edition na Nintendo Switch 2.

5 dni temuKonrad Bosiacki

Oddaj krew i zgarnij Vampires: Bloodlord Rising na premierę zupełnie za darmo

Gracze, którzy w dniach od 15 do 30 stycznia oddadzą krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa, będą mieli szansę odebrać darmowy kod na Vampires: Bloodlord Rising!

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.