• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
4 dni temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem: 60 FPS-ów w 4k i Ray Tracing na PS5 Pro

5 dni temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

2 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Resident Evil Requiem i 12 minut nowej rozgrywki

3 tygodnie temuKonrad Bosiacki

Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

Zdjęcie okładkowe wpisu Sezon 4. w Diablo IV przesunięty o miesiąc

Sezon 4. w Diablo IV przesunięty o miesiąc

2 lata temu Tsumi Deshō

Kto by się spodziewał, że zapowiadany na 16 kwietnia Sezon 4. w Diablo IV zostanie przesunięty. Na dodatek o miesiąc! Podczas ostatniej transmisji dotyczącej produkcji, Campfire Chat Blizzard ogłosił wiele nowych szczegółów na temat przyszłości gry. Czy dla czwórki istnieje jeszcze szansa odzyskania dobrego imienia?

Głównym punktem programu było zaprezentowanie niektórych najistotniejszych zmian systemowych, które pojawią się w grze w następnym sezonie. Zaczynając od złych wieści, Blizzard ogłosił, że Sezon Konstruktu – aktualnie aktywny Sezon 3. gry, zakończy się 14 maja 2024. Oznacza to prawie miesięczne opóźnienie w stosunku do poprzedniej daty zakończenia. Dla niektórych oznacza to większą ilość czasu do maksymalizowania umiejętności swojej postaci. Niestety, dla wszystkich oznacza to fakt, iż będziemy musieli cieszyć się rozczarowującym sezonem dłużej, niż się spodziewaliśmy. Bo choć gra się dobrze, to szybko można się znudzić. Tak, niestety na tym etapie tak już można to określić.

Głównym powodem opóźnienia było umożliwienie Blizzardowi przywrócenia Publicznego Serwera Testowego (PTR), zapewnienie graczom wystarczająco dużo czasu na przetestowanie nowych zmian i pozostawienie deweloperowi trochę miejsca na wdrożenie opinii do gry przed premierą Sezonu 4. PST – dostępny wyłącznie na PC za pośrednictwem Battle.net – będzie trwał od 2 do 9 kwietnia 2024.

Wśród zapowiadanych zmian mają znaleźć się m.in. ułatwienia porównywania przedmiotów, znacznie korzystniejsze ich przekuwanie czy też możliwość wymiany legendarnych oraz unikalnych przedmiotów. Sezon 4. ma wprowadzić także solidne zmiany w systemie klas, natomiast tryb Hardcore oraz sam Endgame otrzymają pewne modyfikacje. Czy to wystarczy? Dowiemy się nie za miesiąc, a za dwa.

źródło: vg247.com

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Blizzard Blizzard Entertainment Diablo Diablo 4 Diablo IV Diablo IV Sezon 4

Tsumi Deshō

Round One... Fight! Krwawe fatality jej nie straszne. Nie rzuca padami, ale zdarza się jej nieco na nie nakrzyczeć. Wytatuowała sobie Scorpiona i Sub-Zero, może się też pochwalić Dragon Ballem na ramieniu. Kocha szybkie samochody, koty, horrory i anime. Do końca nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki tego nie osiągnie. W końcu pokonała Lilith w Diablo IV.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

Paladyn w Diablo IV – Co wnosi i czy warto już teraz zagrać?

Choć w momencie premiery Diablo IV Paladyn nie znalazł się w podstawowym zestawie klas, to Blizzard traktuje go jako kluczowy filar przyszłej zawartości. Przyglądamy się nowej klasie.

TGA 2025: Diablo IV: Lord of Hatred już 28 kwietnia. Dwie nowe klasy i lokacja

Podczas gali The Game Awards firma Blizzard Entertainment ujawniła dodatek Diablo IV: Lord of Hatred. Wraz z nim gracze otrzymają nową kampanię, dwie nowe klasy i nowy region Sanktuarium: Skovos.

Diablo IV – Sezon Boskiej Interwencji w przyszłym tygodniu

Czy mamy na sali jeszcze graczy Diablo IV? Jeśli tak, to informujemy, że premiera Sezonu Boskiej Interwencji odbędzie się 11 grudnia.

BlizzCon 2026 – Blizzard omawia pierwsze szczegóły

BlizzCon to coś więcej niż tylko wydarzenie: to powrót do domu.

Szef Diablo, Rod Fergusson, odchodzi z Blizzarda

Po pięciu latach na głównym nadzorczym stanowisku, Rod Fergusson odchodzi z Blizzarda. Pod swoją opieką miał Diablo.

Nie będzie więcej aktualizacji przed 10 sezonem Diablo IV

Blizzard zapowiada ciszę między sezonami Diablo IV, szykując grunt pod wielkie zmiany i nową ekspansję planowaną na 2026 rok.

📊 Najbardziej wyczekiwana premiera lutego 2026 to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

19 godzin temuBartosz Dula

Mamy garść nowych informacji o Tomodachi Life: Living the Dream!

Wczoraj zobaczyliśmy Nintendo Direct poświęcony nadchodzącemu Tomodachi Life: Living the Dream. Twórcy ujawnili dużo zaskakujących wieści!

5 dni temuRedakcja

Graliśmy w Resident Evil Requiem! Nasze wrażenia po 3 godzinach rozgrywki

Odwiedziliśmy biuro polskiego wydawcy, firmy Cenega, aby spędzić 3 godziny z grą Resident Evil Requiem. Oto nasze wrażenia.

6 dni temuRedakcja

Drift: od Przełęczy Usui do Forza Horizon 6

Premiera Forza Horizon 6 już tuż tuż, dziś więc przyjrzymy się fenomenowi driftu, sportowo-kulturowemu wprost z miejsca akcji, Japonii.

Ikona gry battlefield
7 dni temuRedakcja

Battlefield przez lata – moja przygoda z serią

Marka Battlefield jest z nami niemal od ćwierć dekady, Dziś przed wami moje osobiste doświadczenia z nią.

1 tydzień temuAngie Adams

Nowe Fable jesienią, także na PlayStation 5

Dzisiejsze Developer_Direct zdradziło naprawdę sporo o nadchodzącym Fable. Premiera już jesienią, a twórcy opowiedzieli nam więcej o samej grze.

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Zobacz pierwszą prezentację rozgrywki z Forza Horizon 6

Podczas Developer_Direct 2026 zobaczyliśmy długo wyczekiwany pokaz rozgrywki z gry Forza Horizon 6. Czy jesteście gotowi na podróż do Japonii?

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2026 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.