• PlayStation
    • PS5 Pro
      • Gry ulepszone na PS5 Pro
    • PlayStation 5
    • PlayStation 4
    • PSVR
    • PS Vita
    • Poradnik: jak zacząć z PS4?
  • Xbox
    • Xbox Series X|S
    • Xbox One
    • Poradnik: jak zacząć z XOne?
    • Testy klawiatur i myszek
      • Logitech G910 i G502 Hero
      • HyperX Alloy Core i PulseFire Core
  • Nintendo
    • Switch 2
      • Nintendo Switch 2
      • Zestawienie wszystkich gier i ulepszeń
    • Switch
    • 3DS
    • WiiU
    • Poradnik: jak zacząć z NSwitch?
  • PC
    • Asus ROG Ally
    • Lenovo Legion Go
    • MSI Claw
    • Steam Deck
  • Recenzje
    • PS Vita
    • PS4
    • Xbox One
    • Nintendo
    • PS5
    • Xbox Series
    • Steam Deck
  • Testy
  • Kultura
    • Filmy i seriale
    • Gry planszowe
    • Recenzje
    • Wszystko
  • Redakcja
3 dni temuKonrad Bosiacki

Prezentownik 2025: Gry i akcesoria dla fanów PlayStation

5 dni temuBartosz Kwidziński

Prezentownik 2025: Co pod kątem komputerów przenośnych?

7 dni temuBartosz Dula

Prezentownik 2025: Najlepsze gry planszowe pod choinkę

1 tydzień temuBartosz Kwidziński

Prezentownik 2025: Jakie gry i akcesoria z myślą o VR?

1 tydzień temuPatrycja Hoderna

Prezentownik 2025: Przytulne gry indie na długie zimowe wieczory

1 tydzień temuAngie Adams

Prezentownik 2025: Pomysły na prezenty dla graczy Xboxa

1 tydzień temuBartosz Dula

Prezentownik 2025: Najlepsze prezenty dla fanów Nintendo

1 tydzień temuKonrad Bosiacki

Prezentownik 2025: Najlepsze gamingowe książki dla graczy

Zdjęcie okładkowe wpisu Overwatch już oficjalnie 24 maja na PS4 i Xbox One. Będzie beta na konsolach
Xbox One PlayStation 4

Overwatch już oficjalnie 24 maja na PS4 i Xbox One. Będzie beta na konsolach

10 lat temu Konrad Bosiacki

CDP.pl oraz Blizzard Entertainment z przyjemnością informują, że gra Overwatch™ pojawi się w sklepach 24 maja w wersji na Windows® PC, PlayStation®4 i Xbox One. Gracze, którzy kupią grę w przedsprzedaży otrzymają skórkę Trupiej Wdowy Noire, strasznego zabójcy z Overwatch.

Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej.

Overwatch to drużynowa strzelanka dla każdego, z kooperacyjną rozgrywką, szybką akcją i wieloma niesamowitymi bohaterami – powiedział Mike Morhaime, CEO i współzałożyciel firmy Blizzard Entertainment. – Mamy nadzieję, że ci, którzy grają na PC i konsolach, będą się świetnie bawić. Cieszymy się, że możemy dać wszystkim szansę na wypróbowanie Overwatch przed premierą 24 maja.

W dniach 5-9 maja, w otwartej becie wszyscy gracze będą mieli możliwość zagrać 21 postaciami i zobaczyć niesamowitą akcję, strategię i wspaniały świat Overwatch przed premierą gry. Otwarta beta będzie dostępna na platformy PlayStation®4, Xbox One oraz PC.

Dodatkowo w sprzedaży pojawi się specjalna wersja edycji preorderowej, umożliwiająca wczesny dostęp do bety gry w dniach 3-4 maja. Więcej szczegółów o tej edycji zostanie opublikowanych w późniejszym terminie.

W Overwatch gracze wstępują w szeregi legendarnego oddziału złożonego z żołnierzy, naukowców, poszukiwaczy przygód i odmieńców. Wspólnie walczą o wolność na Ziemi w niedalekiej przyszłości. W grze znajdziemy aż 21 bohaterów, a każdy z nich może się poszczycić ogromnym arsenałem broni i niesamowitych umiejętności. Współpraca w drużynie jest niezbędna. Gracze wykonują kolejne zadania, wymieniają się bohaterami i łączą siły, dzięki czemu akcja jest wyjątkowo szybka i emocjonująca.

Od ostatniej prezentacji Overwatch na BlizzCon® 2015 firma Blizzard wprowadziła wiele nowych funkcji w trwającej zamkniętej becie. Na nowym rodzaju mapy, Control, drużyny próbują przejąć i osiągnąć cele w takich miejscach jak mała wioska w nepalskich górach czy nowoczesny drapacz chmur w chińskiej metropolii. Nowy system postępów w Overwatch nagradza graczy skrzyniami z łupami, które zawierają mnóstwo elementów do personalizacji bohaterów, takich jak spraye, emotikony, głosy i skórki, np. Punk Tracer czy Safari Winston.

Poza trybem szybkiej gry, który automatycznie łączy graczy z członkami drużyny i przeciwnikami na podobnym poziomie umiejętności, gracze mogą sprawdzić się w walce z komputerowymi przeciwnikami w nowym trybie Zagraj przeciwko SI (Play Vs. AI). Tryb gier niestandardowych umożliwia graczom ustalenie własnych zasad zamiany bohaterów, modyfikacji obrażeń i nie tylko. W przyszłości Blizzard planuje dodać nowych bohaterów i nowe mapy – zupełnie za darmo.

Edycja Overwatch: Origins Edition zawiera:

5 skórek:

  • Agent Blackwatch Reyes
  • Dowódca szturmowy Morrison (skórka Żołnierza-76)
  • Roślinny Bastion
  • Szefowa ochrony Fara
  • Strumieniowa Smuga

Inspirowana grą Overwatch zawartość w innych tytułach Blizzard Entertainment:

  • Bohater w Heroes of the Storm – Smuga
  • Zwierzak w World of Warcraft – Mały Winston
  • Portrety w grze StarCraft II
  • Rewers do kart Hearthstone
  • Skrzydła Łaski w Diablo III

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Overwatch:

  • Gra w wersji Origins Edition
  • Figurka Żołnierza-76 (wysokość ok. 28 cm)
  • Kolorowy album z grafikami
  • Ścieżka dźwiękowa z Overwatch

Więcej informacji dotyczących Overwatch znajdziesz na oficjalnej stronie.
Aby obejrzeć zrzuty ekranu i filmy, odwiedź stronę prasową Blizzard Entertainment: http://blizzard.gamespress.com/overwatch.


Grę można zamawiać m.in. w sklepie cdp.pl: LINK

informacja prasowa

Podziel się:

  • Kliknij, aby udostępnić na X (Otwiera się w nowym oknie) X
  • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie) Facebook
  • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie) Telegram
  • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp

Blizzard cdp.pl Overwatch Overwatch na PS4 i Xbox One

Konrad Bosiacki

Redaktor Prowadzący oraz właściciel portalu konsolowe.info i kanału na YouTube: Kanał Konsolowy. Gram na PS5, Xbox Series X, czasem Switch 2. Wolny czas spędzam w Destiny 2 i Marvel Rivals. Kibic klubów piłkarskich: Pogoń Szczecin, FC Barcelona i Liverpool FC. Znajdziesz mnie na X/Twitterze: @Konrado87

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się lub załóż konto, by skomentować ten wpis.

TGA 2025: Diablo IV: Lord of Hatred już 28 kwietnia. Dwie nowe klasy i lokacja

Podczas gali The Game Awards firma Blizzard Entertainment ujawniła dodatek Diablo IV: Lord of Hatred. Wraz z nim gracze otrzymają nową kampanię, dwie nowe klasy i nowy region Sanktuarium: Skovos.

Diablo IV – Sezon Boskiej Interwencji w przyszłym tygodniu

Czy mamy na sali jeszcze graczy Diablo IV? Jeśli tak, to informujemy, że premiera Sezonu Boskiej Interwencji odbędzie się 11 grudnia.

BlizzCon 2026 – Blizzard omawia pierwsze szczegóły

BlizzCon to coś więcej niż tylko wydarzenie: to powrót do domu.

Szef Diablo, Rod Fergusson, odchodzi z Blizzarda

Po pięciu latach na głównym nadzorczym stanowisku, Rod Fergusson odchodzi z Blizzarda. Pod swoją opieką miał Diablo.

Diablo IV w PlayStation Plus na lipiec. Usługa ma już 15 lat!

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Diablo IV, to mamy świetną wiadomość. Action RPG od Blizzard wpada do lipcowego PlayStation Plus.

Retro gry od Activision już w Xbox Game Pass

Xbox we współpracy z Antstream Arcade ogłosił dołączenie Retro Classics do usługi Xbox Game Pass. Mowa o ponad 50 klasycznych grach Activision z lat 80. i 90.

📊 Jakiej kategorii najbardziej brakuje Wam na The Game Awards?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HOT

Ikona gry ARC Raiders
6 godzin temuAngie Adams

ARC Raiders: gdzie znaleźć Candleberries na Spaceport?

Czas na kolejną mapę i pomóc w szukaniu Candleberries. Gdzie się udać na Spaceport? Sprawdźcie nasz poradnik.

1 dzień temuKonrad Bosiacki

Recenzja: Razer Raiju V3 Pro – drapieżny pro kontroler do PS5

DualSense Edge jest z pewnością najpopularniejszym pro kontrolerem do konsoli PS5. Czy Razer Raiju V3 Pro może zagrozić królowi? Tego dowiesz się z naszego testu.

2 dni temuKonrad Bosiacki

STALKER 2: Heart of Chornobyl otrzyma jutro darmową aktualizację fabularną!

Zona wzywa! STALKER 2: Heart of Czarnobyl już jutro, 16 grudnia otrzyma darmową aktualizację z kilkoma misjami fabularnymi.

5 dni temuBartosz Kwidziński

TGA 2025: Control Resonant – oficjalna nazwa „dwójki” i sporo informacji

Gala The Game Awards 2025 przyniosła sporo interesujących wiadomości – między innymi zapowiedź Control Resonant. W rozwinięciu newsa znajdziecie mnóstwo informacji.

5 dni temuKonrad Bosiacki

TGA 2025: Oto nowa Lara Croft! Zaprezentowano Tomb Raider: Legacy of Atlantis i Tomb Raider: Catalyst

Fani Pani archeolog mogą zacierać rączki. Tomb Raider: Legacy of Atlantis ma premierę w 2026, a Tomb Raider: Catalyst w 2027 roku na konsolach. Zobacz pierwsze zwiastuny z TGA 2025.

5 dni temuKonrad Bosiacki

TGA 2025: Resident Evil Requiem – Leon grywalną postacią!

Tak, jak nam obiecano, Capcom na The Game Awards 2025 dostarczył nowy zwiastun Resident Evil Requiem. Pokazano gameplay z Leonem Kennedym!

  • Redakcja KONSOLOWEinfo
  • Kontakt
  • Polityka Cookies
Copyright 2012 - 2025 © Konsolowe.info
Strona wykorzystuje pliki cookie.

Personalizacja reklam

Hej! Wiemy, że chcesz jak najszybciej wziąć się za czytanie. Krótko i szybko więc:

Na naszej stronie wyświetlamy reklamy AdSense (Google). Od Ciebie zależy, czy będą one personalizowane, czy nie.

  • Personalizowane reklamy wykorzystują dane zebrane o Tobie dane z innych witryn, jest więc większa szansa, że wyświetlą coś, co faktycznie Cię interesuje.
  • Jeśli wolisz jednak reklamy totalnie przypadkowe, wyłącz ich personalizację poniżej.