21 godzin temu / Angelika Borucka

Recenzja: Grounded (Xbox Series)

Już od wtorku na konsolach Xbox dostępne jest Grounded! Jak prezentuje się tytuł Obsidiana o zmniejszonych dzieciakach i morderczych pająkach?

4 dni temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Serial Cleaners [Xbox Series X]

Mordować to każdy, ale sprzątać nie ma komu.

2 miesiące temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: Forza Horizon 5: Hot Wheels (Xbox Series X)

Pierwszy dodatek do Forza Horizon 5 – Hot Wheels – jest już dostępny. Sprawdź, czy „Gorące koła” smakują trzeci raz tak samo dobrze. Forza Horizon 5 od listopadowej premiery odniosła niewątpliwie niewiarygodny sukces.

2 miesiące temu / Monika Hodowicz

Recenzja: MADiSON [Xbox Series S]

Demony, opętanie, seryjny morderca i nawiedzony dom. Ten radosny zestaw został oddany w nasze ręce przez niezależne studio Bloodious Games w ich debiutanckiej produkcji – MADiSON. Było strasznie, ale czy strasznie źle się w to gra?

3 miesiące temu / Angelika Borucka

Recenzja: As Dusk Falls (Xbox Series)

Już jutro premierę ma As Dusk Falls. Zaprezentowana szerzej na „nie-E3” przygodówka wychodzi jedynie na platformach Microsoftu. Jesteście gotowi na dramat w sześciu aktach?

3 miesiące temu / Angelika Borucka

Recenzja: Mothmen 1966 (Xbox Series)

Pierwszą grą w serii Pixel Pulps jest debiutujący jutro Mothmen 1966. Sprawdźcie, co ma nam do zaoferowania ta unikatowa przygodówka. Powiem Wam szczerze, że tytuł ten przyciągnął mnie do siebie z dwóch powodów.

3 miesiące temu / Krzysztof Stambuła

Arma Reforger (Game Preview Xbox Series X)

Arma w końcu trafiła na konsole. Na razie tylko w Early Access i praktycznie to tylko prezentacja silnika, ale to już coś, prawda?

4 miesiące temu / Angelika Borucka

Recenzja: Endzone – A World Apart (Xbox Series)

Odkrywanie perełek w katalogu konsolowych produkcji to jedno z moich poważniejszych hobby. Endzone – A World Apart to jeden z tytułów znalezionych prawie przypadkiem, który po prostu musiałam sprawdzić.

4 miesiące temu / Angelika Borucka

Recenzja: Kangurek Kao (Xbox Series)

Już jest, nareszcie! Kangurek Kao, czyli bohater dzieciństwa wielu nas, powraca. Tym razem też na konsole. Jesteście gotowi na kolejną przygodę w dżungli?

5 miesięcy temu / Harry Raszczak

Recenzja: This War of Mine: Final Cut [PlayStation5]

Dobrze, że do gier, w które możemy zagrać praktycznie na każdej platformie zalicza się polskie This War of Mine. Teraz w edycji finałowej.

6 miesięcy temu / Harry Raszczak

Recenzja: Crusader Kings III [PlayStation 5]

Crusader Kings III to jedna z dużych strategii, którą ciężko sobie wyobrazić na konsoli. Jak budowało się królestwo przy pomocy kontrolera?

6 miesięcy temu / Redakcja

Recenzja: WWE 2K22 (Xbox Series X)

Bycie fanem wrestlingu nie należy do typowych zainteresowań. Ta dyscyplina rozrywki sportowej w publicznym dyskursie w wielu kręgach jest sprowadzana do bijących się facetów ,,w gaciach’’.

6 miesięcy temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów (Xbox Series X)

Gry LEGO swego czasu były bardzo popularne. TT Games wypluwało niemalże taśmowo kolejne produkcje bazujące na jakiejś znanej marce. Jeśli jakiś film był popularny to prędzej czy później otrzymywał swoją klockową wersję.

7 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Od premiery Destiny 2 przyjęło się, że każdy nowy duży dodatek trafiał do gry mniej więcej po roku. Niestety na Królową-Wiedźmę musieliśmy poczekać znacznie dłużej. Czy było warto?

9 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Unpacking (Xbox)

Potrzebujecie czasem odpocząć od tytułów AAA i spotkać się z totalnie odstresowującym tytułem? Unpacking powinno znaleźć się więc na Waszym radarze. Unpacking to jeden z tych małych indie projektów.

9 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Beyond a Steel Sky (Xbox Series)

Cyberpunkowa przygodówka w dystopijnym świecie. Brzmi super? A gdy dodam, że to kontynuacja tytułu sprzed ponad 20 lat? Zagrajmy w Beyond a Steel Sky.

10 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: Halo Infinite — kampania (Xbox Series X)

Master Chief, legenda marki Xbox, powraca! Zapraszamy na naszą bezspoilerową recenzję kampanii Halo Infinite. Halo Infinite to niewątpliwie jedna z najgłośniejszych gier zapowiedzianych na nową generację konsol Microsoftu.

10 miesięcy temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Farming Simulator 22 (Xbox Series X)

Wiosna, lato, jesień, zima, tak się żyje na tej wsi, czyli konsolowa recenzja Farming Simulator 22...

11 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Recenzja Call of Duty: Vanguard (Xbox Series X)

Sledgehammer Games kolejny raz zabiera graczy do czasów drugiej wojny światowej. Tym razem pierwszy raz na konsolach nowej generacji, a więc sprawdźmy jak prezentuje się na nich Call of Duty: Vanguard.

11 miesięcy temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Airborne Kingdom (Xbox Series X)

Czy to ptak? czy samolot? Nie, to miasto. Airborne Kingdom to city builder. Bardzo nietypowa gra o budowaniu. Nasz miasto lata. Tak, dobrze czytacie. Jak już sam tytuł wskazuje, w Airborne Kingdom przyjdzie nam zbudować miasto w chmurach.

11 miesięcy temu / Bartosz Kałkus

Moja znajoma Świnka Peppa – recenzja gry dla najmłodszych fanów konsol

W swoim życiu testowałem już wiele gier, ale jeszcze nigdy takiego tytułu. Jednak czasem życie stawia nas w zaskakujących rolach. Być może część z was, podobnie jak ja, ma w domu przyszłych partnerów do co-opa.

11 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: Forza Horizon 5 (Xbox Series)

Hola, Mexico! Hola, Forza Horizon 5! Zapraszam na fantastyczną eskapadę, która zaczyna się od dzikich plaż, przeszywa pustynie i dżungle, a kończy na szczycie wulkanu.

11 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Moonglow Bay (Xbox)

Witajcie w Moonglow Bay! Jak spisuje się voxel-artowy RPG z mocnym naciskiem na łowienie ryb? To tytuł, którego wyczekuję od miesięcy, choć nie jestem Wam w stanie odpowiedzieć racjonalnie na pytanie „dlaczego”.

11 miesięcy temu / Angelika Borucka

Recenzja: Disco Elysium: The Final Cut (Xbox)

Jeden z najgorętszych tytułów indie ostatnich lat zadebiutował wreszcie na konsolach Xbox i Nintendo. Jak Disco Elysium: The Final Cut sprawdza się na konsoli zielonych? Wydaje mi się, że o Disco Elysium słyszał każdy.