1 tydzień temu

Recenzja: Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl (Switch)

To już tradycja, że raz na parę lat Nintendo szykuje kolejny remake swoich wcześniejszych odsłon serii Pokémon.

2 tygodnie temu

Recenzja: World War Z [Nintendo Switch]

Czego chcesz od nas… zombie? No właśnie. Bo chyba nic więcej, poza dorwaniem się do naszej skóry i pożywieniem się, sami wiecie czym (choć ten fakt trzeba by potwierdzić).

1 miesiąc temu

Recenzja: Mario Party Superstars [Switch]

To już druga w 2021 gra imprezowa od Nintendo. To również drugie wydanie serii 'Mario Party’ na Switchu. Czy potrafi rozkręcić towarzystwo?

1 miesiąc temu

Recenzja: Metroid Dread [Nintendo Switch]

Gdy legendy wracają w nowych odsłonach zwykle robią dużo szumu. Metroid Dread pokochało wielu graczy, czy jest to jednak gra dla każdego?

2 miesiące temu

Recenzja: Dying Light Platinum Edition [Switch]

Po sześciu latach od premiery, Dying Light przebił się na Nintendo Switch i to w najbogatszej edycji. Jak gra działa na konsoli przenośnej? Są gry, w których pomyślny port na Switcha ciężko uwierzyć.

2 miesiące temu

Recenzja: Darksiders III [Nintendo Switch]

Wiecie, kim jest Furia? Jeżeli jesteście fanami serii Darksiders, coś pewnie już o niej usłyszeliście. Nasi ulubieni i niezwykle zadziorni Jeźdźcy Apokalipsy powrócili w odsłonie Darksiders III.

Odkryj linię telewizorów Game Master PRO
3 miesiące temu

Recenzja: WarioWare Get It Together! [Nintendo Switch]

Jedną z zalet Switcha jest jego mobilność. Możemy wziąć go na imprezę. Ale oprócz sprzętu potrzeba też dobrej gry, czy WarioWare: GIT jest… git?

3 miesiące temu

Recenzja: Destroy All Humans! [Nintendo Switch]

Kojarzycie film Marsjanie Atakują? Teraz możemy z nie mniejszym humorem i brutalnością zaatakować Ziemię, tyle że w pojedynkę! Destroy All Humans!

4 miesiące temu

Recenzja: Road 96 [Nintendo Switch]

Gra, która zabierze Cię w podróż pełną przygód. Gra, która niejednokrotnie potrafi wywołać uśmiech na twarzy. No i przede wszystkim gra, która dostarcza solidną dawkę dobrej rozrywki.

4 miesiące temu

Recenzja: The Legend of Zelda: Skyward Sword HD [Switch]

Z grami o Linku jest właśnie tak, że urastają szybko do rangi legend. Jak takie legendy wyglądają we współczesnym wydaniu?

4 miesiące temu

Recenzja: Dreamscaper [Nintendo Switch]

Każdy z nas lubi spać, a niektórzy uwielbiają śnić. W grze Dreamscaper będziemy przeżywać przygodę, która rozpoczyna się zaraz po zaśnięciu.

4 miesiące temu

Recenzja: WitchSpring3 Re:Fine [Nintendo Switch]

Nintendo Switch to platforma znana z tego, że trafia na nią wiele tytułów zaprojektowanych w pierwszej kolejności na telefony.

4 miesiące temu

Recenzja: Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin [Switch]

CAPCOM w 2021 roku rozpieszcza fanów serii Monster Hunter. Czy najnowsza odsłona Stories może się podobać? Sprawdźmy to!

4 miesiące temu

Recenzja: Worms Rumble [Nintendo Switch]

O tak, kiedy ktoś usłyszy, że właśnie gramy w Wormsy, od razu wie, o jaką grę chodzi. Śmieszne robaczki atakujące siebie nawzajem na różnych planszach to to, co każdy z nas zapamiętał ze swoich najmłodszych grach.

4 miesiące temu

Recenzja: Eldest Souls [Nintendo Switch]

Lubicie historie o Bogach? W tym przypadku zostali uwięzieni, a na dodatek rzucili na ludzkość klątwę. No kto by pomyślał, że te istoty mogą się zdenerwować…?

5 miesięcy temu

Recenzja: Mario Golf: Super Rush [Nintendo Switch]

Pamiętam jeszcze wydanie Mario Golf na konsolę GameCube i wiążą mnie z tym tytułem naprawdę przyjemnie wspomnienia. Jak będzie z najnowszą odsłoną na Nintendo Switch?

5 miesięcy temu

Recenzja: Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 [Switch]

Tony Hawk’s Pro Skater w odświeżonej edycji ukazał się na PS4 i XONE kilka miesięcy temu. Sprawdźmy jakość wersji dedykowanej Switchowi. Tony Hawk niezaprzeczalnie jest legendą deskorolki.

5 miesięcy temu

Recenzja: Just Die Already [Nintendo Switch]

Zarys rozgrywki Just Die Already przypominał prawdziwą jazdę bez trzymanki. Jak gra wypada po premierze? Zapraszam do recenzji! Nie będę ukrywał, że wyczekiwałem premiery Just Die Already.

5 miesięcy temu

Recenzja: Game Builder Garage [Nintendo Switch]

Superhot, Minecraft, Portal, Sonic – wszystkie te gry odtworzyli fani w opisywanym tutaj programie. A co stworzysz… Ty? Chciałoby się napisać, że Nintendo Switch to tylko konsola do gier.

6 miesięcy temu

Recenzja: Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice [Switch]

Leisure Suit Larry, wieloletnia seria gier przygodowych, otrzymała niedawno nową część. Sprawdźmy więc formę znanego seksoholika w Wet Dreams Dry Twice.

6 miesięcy temu

Recenzja: There Is No Game: Wrong Dimension [Switch]

Jak sama nazwa gry… wróć! Jak sama nazwa „produktu” wskazuje, nie ma gry, więc nie będzie recenzji. Nawet nie otwierajcie tego wpisu! Dlaczego to zrobiliście?

6 miesięcy temu

Recenzja: Wonder Boy: Asha in Monster World [Nintendo Switch]

Żywe kolory w grach sprawiają, że od razu lepiej się czuję. Połączone z ciekawą rozgrywką sprawiają, że gra staje się numerem jeden każdego dnia – choćby nawet na 10 minut, na przenośnej konsoli.

6 miesięcy temu

Recenzja: DC Super Hero Girls – Teen Power [Switch]

DC otrzymało kolejną produkcję. Tym razem skupia się ona na żeńskich postaciach. Czy w Teen Power rzeczywiście tkwi moc? DC Super Hero Girls – Teen Power jest grą, która – nie ukrywam – wzięła mnie z zaskoczenia.