Turniej Dark Souls Remastered

Już 23 czerwca w Warszawie odbędzie się organizowany przez fanów serii Dark Souls (m.in. przeze mnie :D) turniej z nagrodami. Wraz z grupą organizatorów zaplanowaliśmy dla uczestników kilka etapów i finał w formie PVP. Nie martwcie się, jak na Dark Souls przystało – nie będzie łatwo! Gramy oczywiście na PS4!

Impreza startuje o godzinie 18:00 w lokalu New Meta Bar przy ul. Grzybowskiej 30 w Warszawie. Oczywiście jeżeli nie chcecie brać udziału w turnieju to nie ma problemu, abyście wpadli pokibicować czy zbić z nami piątkę i przechylić pokal z pozostałymi gośćmi.

 

ZAPRASZAMY!

Dla tych, którzy mimo najszczerszych chęci nie dadzą rady do nas dotrzeć planujemy relacje na Twitchu.

 

Szczegóły i kontakt na facebookowym wydarzeniu pod linkiem:
http://tiny.pl/g88w1

Do turnieju możecie zgłaszać się mailowo na adres dksr.eventk1@gmail.com i spieszcie się bo liczba miejsc jest ograniczona.

Etap 1 – wyścig

Lokacja Sen’s Fortress – biegniemy do windy na samej górze, postać będzie posiadać już klucz, więc wystarczy, że tam dobiegniecie, zjedziecie windą na sam dół i przekroczycie bramę wejściową. Czyli od bramy do bramy. Po drodze zapisane zostaną czasy na checkpointach. Będzie ich kilka. Więc jeśli umrzecie po drodze to będzie liczył się wasz czas na ostatnim checkpoincie na jakim się zameldowaliście. 20 najlepszych osób przechodzi dalej.

 

Etap 2 – przetrwanie

Lokacja – Tombs of Giants – Tak, dobrze się domyślacie, w ciasnym pokoju gdzie jest ember i 6 Giant Szkieletów. Nie macie broni ani tarczy. Możecie robić jedynie uniki. Musicie przetrwać jak najdłużej. Konkurencja organizowana metodą turnieju 4 skoczni. Uczestnicy łączeni są w pary i lepszy z nich przechodzi, gorszy odpada. Będzie 10 par, a przechodzi 12 osób. Tak dwie osoby z tych co odpadły, a miały najlepszy czas przechodzą dalej. Każdy będzie miał 2 próby, więc liczy się suma czasów. Dalej przechodzi 12 osób.

 

Etap 3 – zabij zanim zostaniesz zabity

Lokacja – Catacombs – a dokładnie nowe ognisko przy Vamoshu. Będziecie musieli na czas zabić wszystkie szkielety na kołach oraz Pinwheela. Każdy szkielet zostanie Wam oznaczony, bo jak umrzecie to konkurencja jest przerywana i liczy Wam się liczba zabitych przeciwników. Najlepsza czwórka przechodzi dalej do finału.

 

Etap 4 – 1vs1 PVP – FINAŁ

W finale dostępne będą cztery przygotowane postaci do PVP. Jeśli wygrasz pojedynek jedną z nich, nie będziesz mógł jej wziąć do kolejnego pojedynku. Uznaliśmy, że doda nieco strategicznego smaczku i dodatkowo utrudni finał. ;). Więc dobrze się zastanówcie, który build wybierzecie jako pierwszy.

Koniec turnieju nie oznacza końca imprezy, więc tym bardziej zapraszamy 😉

Do zobaczenia!
/Kazy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.