Table Top Racing World Tour – Poradnik do trofeów i opinia

Majowa gra z PlayStation Plus, która zrobiła furorę wsród graczy.

trofeaInformacje ogólne:trofea

Stopień trudności platyny: 4/10
Ilość trofeów: platynax1 / zlotox5 / srebrox10brazx15
Ilość trofeów offline: 28
Ilość trofeów online: 3
Minimalna ilość przejść: BRAK
Trofea możliwe do pominięcia: BRAK
Zglitchowane trofea: BRAK
Czas do zdobycia platyny: 10-15 godzin

Krótka opinia:

Table Top Racing: World Tour to kolejna giereczka, która trafia ze świata mobilnego na konsole. Za jej powstanie odpowiadają współtwórcy dobrze znanego fanom PlayStation WipeOuta – studio Playrise Digital. Table Top Racing: World Tour nie wnosi nic nowego do gier wyścigowych i gdyby nie to, że gra trafiła do usługi PS Plus, to mało kto by się nią zainteresował. Jej największym minusem jest cena – 80zł za grę , w której mamy tylko 12 aut i 20 tras w pięciu lokacjach, to takie trochę „heheszki” i rozbój w biały dzień. O płatnym 29zł DLC z dwoma autkami i jedną trasa nie chcę nawet wspominać, bo scyzoryk w kieszeni mnie się już otwiera.

No ale mamy na szczęście usługę PS Plus i w Table Top Racing: World Tour gramy „za darmo”. Nie wspomniałem jeszcze, że gra nie ma nawet splitscreena, więc co ma? Tryb Mistrzostw i Special Events dla pojedynczego gracza oraz Multiplayer, który dzięki usłudze PS Plus jakoś tam żyje. W grze możemy się ścigać dwunastoma miniautkami, które są podzielone na trzy kategorie: Kultowe, Uliczne oraz Super. Małe autka to tak naprawdę jedyny plus tej gry, miło się patrzy na karykatury taki pojazdów jak Garbus, Land Rover, Nissan Skyline GT-R R33, Ferrari Italia, czy Pagani Zondę. Oczywiście autka nie mają swoich prawdziwych nazw, tylko jakieś wymyślone przez Twórców gry, np.: Ferrari Italia nazywa się Fauxrari, a Nissan Skyline GT-R R33 został nazwany Tokyo Zero. Ścigać będziemy się w pięciu lokacjach: m.in.: w chińskiej restauracji, pokoju zabaw oraz warsztacie samochodowym. Każda lokacja ma dwie małe i dwie „duże” wariacje swoich tras. Podczas wyścigów gracze mogą korzystać z różnych ulepszeń, które zostały umieszczone na trasie. Mogą to być rakiety lub pocisk lodowy oraz w defensywie możemy wylosować plamę oleju oraz miny. Jest jeszcze podtlenek azotu, który doda nam trochę więcej prędkości.

Oprócz wyścigów wasze umiejętności zostaną sprawdzone także w próbach czasowych oraz pościgach, które polegają na dogonieniu przeciwnika. Jeżeli lubicie elektroniczną muzykę, to ścieżka dźwiękowa autorstwa Wesa Smitha (Juice Recordings) może wpisać się w wasze gusta. Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, to jest niestety słabo. Największy problem to bardzo szeroki kąt skręcania autek, brak hamulca ręcznego, aby szybko pokonywać ostre zakręty oraz głupie SI, które często potrafi wypchnąć gracza z trasy. Do tego kiepska kamera zaa autkiem, która buja się jak szalona w zakrętach, przez co ciężko je idealnie pokonać. Ale nic to, skoro mamy już grę z PS Plus, to wypadałoby zdobyć platynowe trofeum, które oferuje. W końcu, co może być trudnego w splatynowaniu takiej „pierdółki”? Jazda!


Krok po kroku:

 • Na początku kup swój pierwszy samochód w klasie Cult, rozegraj nim wszystkie zawody w między czasie go ulepszając. Gdy ukończysz wszystkie eventy w klasie Cult, kup swoje pierwsze Street autko i od razu je maksymalnie ulepsz, wygraj wszystkie zawody i przenieś się do najwyższej klasy rozgrywek SuperCar. Analogicznie kup autko, od razu jej ulepsz i wygraj wszystkie zawody. Po ukończeniu Wszystkich Mistrzostw Twoje konto powinny zasilić pucharki:
  • braz A Rite Of Passage, The Fast and…, $100 Bill Game?, Nailed it!, Tuned Huh?
  • srebro Cult Friction Baby!, Pedal To The Metal!, Gumball Awaits You Sir!
  • zloto Dominator!, ERMAHGERD!!! Midas in da House!
 • Po ukończeniu Wszystkich Mistrzostw powinieneś mieć odpowiednio dużo monet, aby wykupić pozostałe auta, ich ulepszenia, a nawet zestawy opon. Po ich kupnie Twoje konto powinny zasilić pucharki:
  • braz  Culture Club!,  The Furious,  Who are you? J. Leno?!, Fancy Rims,
  • srebro Museum Standard, Owners Club President, Gumball Awaits You Sir!, Pimped That Ride!, A Wheel For All Occasions,
 • Teraz skup się na pucharkach, które wymagają używania opon i power-upów: (Polecam robić te pucharki razem ze znajomym na multi)
  • braz INCOMING!, Peace Be The Journey, I’m Spartacus!
 • Za wyścigi Multiplayer oraz zbieranie SuperCoinsów polecam zabrać się razem ze znajomym. Załóżcie prywatną sesje i wygrywajcie na zmianę wyścigi szukając po drodze SuperCoinsów
  • braz Bronze Age, Its The Taking Part That Counts
  • srebro Silver Spoon, WWW.INNING!!!
  • zloto Gold Standard, Crush Your Enemies!
 • Na sam koniec zostawiamy sobie najtrudniejszy pucharek, czyli zdobycie trzech gwiazdek we wszystkich Special Evensts. To już ten etap gry, w którym dobrze znasz każdy zakręt oraz rozmieszczenie power-upów z nitro. Większość wyścigów i prób czasowych powinieneś wygrać. Najtrudniejsze będą drifty, które maja ogromne wymagania, ale nie martw się, moje wskazówki i filmiki znajdziesz pod poradnikiem. Gdy wygrasz wszystkie zawody zdobędziesz poniższy pucharek i prawdopodobnie tez platynę. Powodzenia!
  • zloto Gold! Always Believe In Your Soul!

 

TTR platynaTTR Legend! platyna
Unlock all Trophies. / Zbierz wszystkie trofea w grze  Table Top Racing: World Tour.
Gratulacje.

 

TTR brazA Rite Of Passage braz
Purchase your 1st car! / Kup swój pierwszy samochód.
Na rozpoczęcie swojej przygody z grą masz 13,500 coinsów. Za te monety możesz kupić jedno z dwóch pierwszych autek w najniższej klasie Cult. Masz do wyboru Garbusa (12,250) i Pikapa (12,850) Trofeum wpadnie, gdy kupisz jedno z nich.

 

TTR brazCulture Club! braz
Purchase all original Cult Classics. / Kup wszystkie samochody z klasy Cult.
Trofeum zdobędziesz, gdy kupisz wszystkie samochody z klasy Cult. Na zakup Garbusa, Pikapa, kempinowego autka oraz Mustanga będziesz potrzebować 54,000 coinsów

 

TTR brazThe Fast and… braz
Purchase a Street Racer. / Kup pierwszy samochód z klasy Street Racer.
Trofeum wpadnie, gdy kupisz pierwsze auto w klasie Street Racer, masz tam do wybor: Rajdówkę, Jeepa, Tokyo Zero oraz Widow Maker. Osobiście polecam Tokyo Zero, który był dla mnie najlepszym uniwersalnym autkiem do wszystkich zawodów

 

TTR brazThe Furious braz
Purchase all original Street Racers / Kup wszystkie samochody z klasy Street Racer.
Trofeum zdobędziesz, gdy kupisz wszystkie samochody z klasy Street Racer. Na zakup Rajdówki, Jeepa, Tokyo Zero oraz Widow Makera będziesz potrzebować 225,800 coinsów.

 

 

TTR braz$100 Bill Game? braz
Purchase a Supercar. / Kup pierwszy SuperCar.
Trofeum wpadnie, gdy kupisz pierwsze auto w klasie SuperCar, masz tam do wyboru: Fauxrari, Vulcano, McHandpula oraz Zomg-A. Osobiście polecam McHandpula, który był dla mnie najlepszym uniwersalnym autkiem do wszystkich zawodów.

 

TTR brazWho are you? J. Leno?! braz
Purchase all original Supercars. / Kup wszystkie samochody z klasy SuperCar.
Trofeum wpadnie, gdy kupisz wszystkie auta w klasie SuperCar. Na zakup Fauxrari, Vulcano, McHandpula oraz Zomg-A będziesz potrzebować 706,500 coinsów.

 

TTR brazNailed it! braz
Win your 1st Championship event! / Wygraj swoje pierwsze zawody w Mistrzostwach.
Pierwsza okazja na zdobycie tego trofeum pojawi się tuz po kupieniu pierwszego autka. Będziesz mógł wziąć udział w Mistrzostwach klasy Cult. Udaj się do turnieju „Spark-Plug Trophy”. Pierwszymi zawodami, w jakich będziesz się ścigać jest Combat. To normalny wyścig, ale dodatkowo na trasie są porozmieszczane różne bańki z ulepszeniami. Przetrwaj i dojedź na pierwszym miejscu, a trofeum będzie Twoje.

 

TTR zlotoDominator! zloto
Win every original Championship event! / Wygraj wszystkie zawody w Mistrzostwach.
Musisz wygrać wszystkie zawody, czyli zdobyć wszystkie złote gwiazdki w Mistrzostwach. Mało tego, że musisz zdobyć wszystkie gwiazdki, to musisz wygrać także wszystkie Finały. Finałami kończy się każda runda zawodów, to ostatni etap, w którym masz do rozegrania kilka zawodów pod rząd. Na szczęście w zawodach finałowych musisz być pierwszy w ostatecznej punktacji, więc nie przejmuj się gdy w któryś zawodach będziesz drugi lub trzeci, liczy się pierwsze miejsce po wszystkich finałowych zawodach. Priorytetem powinien być zawsze dla Ciebie pierwszy wyścig, jeżeli go wygrasz, to w kolejnym startujesz z pierwszej pozycji. Przeciwnicy niespecjalnie będą za Tobą gonić, wiec szybko powinieneś zdobyć przewagę i spokojnie dojechać do mety na pierwszym miejscu.

 

TTR brazSo Very Special! braz
Complete your 1st Special Event! / Ukończ swój pierwszy Special Event.
Pierwsza okazja na zdobycie tego trofeum pojawi się tuz po kupieniu pierwszego autka. Będziesz mógł wziąć udział w Specjalnych Zawodach klasy Cult. Udaj się do turnieju „Special event”, następnie wybierz klasę Cult. Jeżeli Twoim pierwszym autem jest Garbus, to wybierz zawody Combat. Jeżeli kupiłeś Pikapa, to wybierz drugie zawody Elimination. Dojedź do mety, a trofeum będzie Twoje.

 

TTR zlotoGold! Always Believe In Your Soul! zloto
Win every original Special Event! / Wygraj wszystkie zawody w Special Event.
Zdecydowanie najtrudniejsze trofeum w grze! O ile wygranie wszystkich zawodów w Mistrzostwach jest w zasięgu każdego fana gier wyścigowych, tak uzyskanie trzech gwiazdek we wszystkich specjalnych eventach będzie wymagać od was nielada skilla, cwaniactwa i cierpliwości.

 • Wyścigi typu combat czy elimination sprawią wam najmniej problemu, wystarczy tylko dobrze wystartować, szybko złapać bankę z ulepszeniem i strzelać w przeciwników zanim wam odjadą. Dobrym pomysłem będzie tez zamontowanie opon Centurion (40.000 coinsów. Przebiją opony przeciwnika, tymczasowo go unieruchamiając)
 • Schody zaczynają się przy próbach czasowych, czyli biciu rekordu okrążenia, przejechaniu kilku okrążeń w określonym czasie oraz dogonienia przeciwnika w trybie Pursuit. Tutaj wyniki są naprawdę nisko zawieszone. Musisz nie tylko doskonale znać tor, ale także wiedzieć gdzie są rozmieszczone bańki z nitro oraz w którym miejscu ich odpowiednio użyć. Uzyskanie dobrego czasu lub szybkie dogonienie przeciwnika umożliwia też opony Boing (100.000 coinsów Pozwalają podskoczyć autkiem) Dwie trasy posiadają ostre zakręty o 180 stopni, które dzieli przepaść, zamiast pokonywać wolno zakręt, po prostu przeskocz przepaść. Szczegółowe informacje do Special Events znajdziesz pod poradnikiem
 • Drift to prawdziwy koszmar tej gry, o ile w Mistrzostwach wyniki oscylują przy 125-200.000 punktów i możesz sobie wybrać dowolne autko. Tak w Special Events mamy z góry narzucone autko oraz wyniki zaczynające się od 225K, przez 400K, kończąc na bańce, tak 1.000.000 punktów driftu.  Pierwsze co, to musisz poznać dobrze trasę i miejsca baniek z nitro. Oczywiście w drifcie najważniejsza jest odpowiednia prędkość oraz kąt wchodzenia w zakręt. Kluczem do sukcesu w driftach jest jak najdłuższy moment driftowania. Nitro używaj tylko na najdłuższych zakrętach, te małe oraz „eSki” (np lewo prawo lewo) pokonuj bez nitro, ale z drugiej strony zachowaj jak największa prędkość. Kolejna ważna sprawa, to nie przejmuj się czasem, na drift masz zawsze 90 sekund, ale gdy driftujesz nieprzerwanie, a czas się skończył, to punkty będą i tak naliczane. Szczegółowe porady i moje filmy do driftów w Special Events znajdziesz pod poradnikiem

 

TTR zlotoERMAHGERD!!! Midas in da House! zloto
Win gold trophies on all original championships. / Wygraj wszystkie złote puchary w Mistrzostwach.
Musisz zdobyć wszystkie złote puchary w finałowych Mistrzostwach. Do finałowych wyścigów otrzymasz dostęp dopiero, gdy uzyskasz przynajmniej po jednej gwiazdce w zawodach. Finałowe wyścigi składają się z kilku eventów: normalnego wyścigu, wyścigu z ulepszeniami oraz eliminacji. W finałach nie ma możliwości restartu wyścigu, gdy coś Ci nie wyjdzie, możesz tylko restartować cały finał zaczynając od pierwszego wyścigu. Priorytetem powinien być zawsze dla Ciebie pierwszy wyścig, jeżeli go wygrasz, to w kolejnym startujesz z pierwszej pozycji. Przeciwnicy niespecjalnie będą za Tobą gonić, wiec szybko powinieneś zdobyć przewagę i spokojnie dojechać do mety. Wygraj wszystkie sześć Finałów, a trofeum będzie Twoje.

Lista złotych pucharów w klasie:

 • Cult
  • Spark-Plug Trophy Finale
  • Twin-Cam Challenge Finale
 • Street
  • Piston Grand Prix Finale
  • Turbo Championship Finale
 • Supercars
  • Nitrous Challenge Finale
  • TTR Legend Cup Finale

 

TTR srebroCult Friction Baby! srebro
Win all the original Cult Classics Championships. / Wygraj wszystkie zawody w Mistrzostwach samochodów klasy Cult.
Trofeum wpadnie, gdy zdobędziesz wszystkie gwiazdki w Mistrzostwach klasy Cult.

 

TTR srebroPedal To The Metal! srebro
Win all the original Street Racers Championships. / Wygraj wszystkie zawody w Mistrzostwach samochodów klasy Street Racers.
Trofeum wpadnie, gdy zdobędziesz wszystkie gwiazdki w Mistrzostwach klasy Street Racers.

 

TTR srebroGumball Awaits You Sir! srebro
Win all the original Supercars Championships. / Wygraj wszystkie zawody w Mistrzostwach samochodów klasy Supercars.
Trofeum wpadnie, gdy zdobędziesz wszystkie gwiazdki w Mistrzostwach klasy Supercars.

 

TTR brazINCOMING! braz
Use an EMP to block an incoming Missile. / Użyj ładunku EMP, aby obronić się przed atakiem przeciwnika.
Aby zdobyć to trofeum musisz obronić się ładunkiem elektrycznym EMP przed atakiem przeciwnika. Zawody, w których możesz zdobyć trofeum to Combat oraz Elimination. Pierwsze, co musisz zrobić, to z baniek z ulepszeniami wylosować ładunek EMP, teraz czekaj na atak przeciwnika. Najlepiej, aby przeciwnik zaatakował Ciebie rakietą z automatycznym naprowadzaniem. Wtedy na Twoim autku pojawi się celownik informujący o tym, że jesteś namierzany, gdy usłyszysz dźwięk nadlatującej rakiety wciśnij kwadrat, aby obronić się ładunkiem EMP przed atakiem. Trofeum możesz także bardzo łatwo i szybko zrobić ze znajomym w prywatnym wyścigu w trybie wieloosobowym.

Poniżej filmik, który nagrałem z moim dobrym znajomym – Rekinem z TrophyClub:

 

TTR brazTuned Huh? braz
Upgrade a car. / Kup pierwsze ulepszenie.
Trofeum możesz zdobyć jeszcze przed pierwszymi zawodami, o ile Twoim pierwszy zakupionym autkiem jest Garbus. Udaj się do garażu, wybierz swoje auto, a następnie wykup jedno z czterech dostępnych ulepszeń:

 • Top Speed (większa prędkość maksymalna),
 • Acceleration (szybsze osiągnięcie prędkości maksymalnej),
 • Handling (lepsza kontrola nad autkiem – pic na wodę fotomontaż),
 • Armour (lepsza ochrona przed atakami power up).

Pierwsze ulepszenie w klasie Cult będzie Ciebie kosztować 1000 coinsów, każde kolejne będzie droższe o 500 coinsów.

 

TTR srebroMuseum Standard srebro
Fully upgrade all Cult Classics. / Ulepsz wszystkie samochody w klasie Cult.
Trofeum wpadnie, gdy wykupisz wszystkie ulepszenia do samochodów w klasie Cult.

 

TTR srebroOwners Club President srebro
Fully upgrade all Street Racers. / Ulepsz wszystkie samochody w klasie Street Racers.
Trofeum wpadnie, gdy wykupisz wszystkie ulepszenia do samochodów w klasie Street Racers.

 

TTR srebroProf. Of Pimpology! srebro
Fully upgrade all Supercars. / Ulepsz wszystkie samochody w klasie Supercars.
Trofeum wpadnie, gdy wykupisz wszystkie ulepszenia do samochodów w klasie Supercars.

 

TTR srebroPimped That Ride! srebro
Fully upgrade a car. / Ulepsz wszystkie samochody.
Trofeum wpadnie, gdy wykupisz wszystkie ulepszenia we wszystkich dwunastu samochodach. Jeżeli chcesz szybko nabić dużo gotówki, to zbieraj ukryte Supercoinsy oraz powtarzaj zawody w klasie Supercars lub te ze Special Events.

 

TTR brazFancy Rims braz
Purchase your 1st wheel upgrade.Kup swój pierwszy zestaw opon.
Table Top Racing może kupić pięć rodzajów opon. Najtańszy zestaw nazywa się „Bling Wheels” i kosztuje 10.000 coinsów. Aby kupić opony udaj się do garażu, kliknij na swoje autko, a następnie zjedź nieco w dół, aby kupić jedne z wybranych zestawów opon.

 

TTR srebroA Wheel For All Occasions srebro
Purchase all wheel upgrades. / Kup wszystkie zestawy opon.
Jest pięć rodzajów opon, ich listę znajdziesz poniżej. Aby kupić opony udaj się do garażu, kliknij na swoje autko, a następnie zjedź nieco w dół, aby kupić jedne z wybranych zestawów opon. Wszystkie zestawy będą kosztować Ciebie 240,000 coinsów.

 • Bling wheels (10,000) pozwalają zdobywać więcej monet za atakowanie przeciwników
 • Shield (30.000) włącza tymczasową osłonę, autko gracza będzie odporne na obrażenia
 • Centurion (40.000) Przebiją opony przeciwnika, tymczasowo go unieruchamiając
 • Boing (100.000) Pozwalają podskoczyć autkiem, przydatne tylko, gdy szukamy Supercoinsów
 • Peacebom wheels (60,000) Ich aktywacja powoduje zabranie ulepszeń pobliskiemu przeciwnikowi

 

TTR brazPeace Be The Journey braz
Spread some love in a race with a Peace Bomb. / Pozbaw przeciwnika ulepszenia korzystając z Peacebom wheels.
Aby zdobyć to trofeum musisz wyposażyć swoje autko w opony Peacebom wheels (60,000 coinsów). Zawody, w których możesz zdobyć trofeum to Combat oraz Elimination. Wystarczy, że będziesz jechał za przeciwnikiem, który przejedzie przez dowolną bańkę z ulepszeniami, wtedy szybko naciśnij kwadrat, aby aktywować Peacebom wheels. Ich aktywacja spowoduje zabranie ulepszeń pobliskiemu przeciwnikowi, a Ty otrzymasz trofeum. Trofeum możesz także bardzo łatwo i szybko zrobić ze znajomym w prywatnym wyścigu w trybie wieloosobowym.

Poniżej filmik, który nagrałem z moim dobrym znajomym – Rekinem z TrophyClub:

 

TTR brazI’m Spartacus! braz
Hit all opponents with Centurion wheels / Zatrzymaj przeciwnika/ów korzystając z opon Centurion.
Aby zdobyć to trofeum musisz wyposażyć swoje autko w opony Centurion (40.000 coinsów) Pursuit będą najlepszymi zawodami do zdobycia tego pucharka, gdyż mamy tam tylko jedno autko przeciwnika. Korzystając z baniek z nitro szybko dogoń ścigane autko, nie uderzaj go od tyłu, tylko uderz z boku, gdy przebijesz mu opony, zawody zostaną zakończone, a Ty zdobędziesz trofeum. Mój filmik instruktażowy, jak to powinno wyglądać:

 

TTR brazBronze Age braz
Collect all the hidden Bronze coins. / Znajdź wszystkie brązowe monety.
Patrz trofeum zloto Gold Standard.

 

TTR srebroSilver Spoon srebro
Collect all the hidden Silver coins. / Znajdź wszystkie srebrne monety.
 Patrz trofeum zloto Gold Standard.

 

TTR zlotoGold Standard zloto
Collect all the hidden Gold coins. / Znajdź wszystkie złote monety.
Na szczęście super-monet, które musimy znaleźć nie ma dużo. W każdej z pięciu lokacji jest jedna złota, dwie srebrne i trzy brązowe. W większości przypadków będziesz potrzebować opon Boing (100.000 coinsów) dzięki którym wskoczysz na jakiś przedmiot. Zwróć także uwagę na mieniące się na różowo przedmioty, gdy w nie strzelisz odblokujesz skrót do zakamarka z ukrytą monetą. Zbieranie Supercoinsów, to także duży zastrzyk gotówki dla Twojego garażu:

 • Złoty Supercoins jest warty 50.000 coinsów
 • Srebny Supercoins jest warty 25.000 coinsów
 • Brązowy Supercoins jest warty 10.000 coinsów

Ważne: Trofeum za zebranie Supercoinsów wpada dopiero po ukończeniu zawodów!
Wszystkie lokacje Supercoinsów zostały zaprezentowane na poniższym filmiku:

TTR brazIts The Taking Part That Counts braz
Complete your 1st Multiplayer race. / Ukończ swój pierwszy wyścig w trybie wieloosobowym.
Nic trudnego, wystarczy wejść w Multiplayer, wyszukać wyścig lub zaprosić znajomego do sesji. Po ukończeniu pierwszego wyścigu online pucharek zasili Twoje konto.

 

TTR srebroWWW.INNING!!! srebro
Win your 1st Multiplayer race. / Wygraj swój pierwszy wyścig w trybie wieloosobowym.
Trofeum bardzo zbliżone do powyższego, ale tym razem music wygrać jeden wyścig online. Dla ułatwienia możesz to zrobić ze znajomym w prywatnej sesji.

TTR zlotoCrush Your Enemies! zloto
Win 20 Multiplayer races. / Wygraj 20 wyścigów w trybie wieloosobowym.
Po prostu wygraj 20 wyścigów w trybie multiplayer. Dla ułatwienia możesz to zrobić ze znajomym w prywatnej sesji.

 

Porady i wskazówki do najtrudniejszych Special Events:

Time Triale

Poniżej zaprezentuję wam dwie próby czasowe oraz jeden pościg, w których możemy sobie nieco skrócić trasę korzystając z opon Boing (100.000 coinsów)

W klasie Street wybieramy zawody dla Treemastera. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak za pomocą rakiet odblokowuje sobie skrót i omijam przy tym jeden zakręt. Musicie to idealnie powtórzyć trzy razy, na mecie zjawicie się w ostatniej sekundzie.

 

Podobna sytuacja do powyższej, tylko, że tym razem wystarczy autkiem Fauxrari idealnie przeskoczyć na druga stronę. Pamiętajcie koniecznie, aby mieć nitro, bo wjedziecie na metę w ostatniej sekundzie. Cały trik prezentuje na filmiku:

Pursuit

Tylko w jednych zawodach Pursuit możemy skrócić sobie drogę. W klasie SuperCar szukamy zawodów przeznaczonych dla Zomg-A, a następnie postępujecie tak, jak ja na poniższym filmiku.

 

Drifty

Milion punktów driftu w Sperautku McHandful będzie zdecydowanie najtrudniejszym wyzwaniem w tej grze. W 90 sekund można zdobyć tylko 500K, po upływie czasu resztę musisz zdobyć idealnie driftując po całej trasie, która tak naprawdę nie jest trudna. Kluczem do sukcesu jest idealne pokonanie driftem kładki, która jest przed metą. Najedź na nią od lewej krawędzi, wciśnij nitro, tak aby znaleźć się szybko na jej prawym końcu i momentalnie odbij w lewo. Wszystko dokładnie zobaczysz na moim poniższym filmie.

 

 

Ponownie McHandful, tutaj kluczem do sukcesu jest przedostatni i ostatni zakręt, na których korzystając z nitro powinieneś nabić dużo punktów. W ciasnych zakrętach za linią startu driftuj ostrożnie bez nitro, tak jak to zrobiłem na poniższym filmiku.

 

Tokyo Zera także dobrze nadaje się do driftowania. Kluczem do sukcesu jest ostatni zakręt, na których korzystając z nitro powinieneś nabić dużo punktów. W ciasnych zakrętach za linią startu driftuj ostrożnie bez nitro, tak jak to zrobiłem na poniższym filmiku.

 

Najwięcej punktów zdobędziesz szybko driftując z odpalonym nitro na ostatnim zakręcie. Natomiast od startu staraj się jak najdłużej driftować do ostatniego zakrętu. Pomocny filmik poniżej.

 

Window Maker jest bardzo przyjazny w driftowaniu, już przy małej prędkości ładnie składa się w zakrętach. Kluczem do sukcesu jest ostatni zakręt, ale także mnóstwo punktów możesz nabić na szybkich zakrętach które są za rampą i ciągną się do tego właśnie dużego zakrętu. Pomocny filmik poniżej.

 

Driftowanie wozem kempingowych, to jakiś koszmar, jest bardzo powolny i szeroko skręca. Twoim głównym celem będzie długi zakręt przed metą, to na nim korzystając z nitro musisz nabić jak najwięcej punktów. Pozostałe zakręty, szczególnie te chwile za linią startu są bardzo ciasne, postaraj się tam mocno hamować, ostro skręcić i szybko dodać gazu, tak, jak to robię na poniższym filmiku

Poradnik napisany na bazie własnych doświadczeń w grze.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.