Poznaj świat gry Far Cry 5 i co tydzień wygrywaj konsolę PlayStation 4 Pro!

Na platformie Spotify zadebiutowała radiostacja Hope County FM, która przybliża świat gry Far Cry 5 i pozwoli Wam wygrać atrakcyjne nagrody!

Czekacie na Far Cry 5? My tak, a twórcy podkręcają jeszcze bardziej hype przed premierą! Wszystko to, dzięki rozpoczęciu nadawania Hope County FM – stacji, którą znajdziecie na Spotify. Audycje tam nadawane będą zawierać historie mieszkańców Hope County oraz wywiady ze znanymi twórcami polskiego Youtube’a – AdBusterem i Rojsonem, a także specjalistą od sztuki przetrwania – Konstantym Młynarczykiem.

W ofercie radiostacji znajdą się silne gitarowe i elektroniczne brzmienia i jak i sam soundtrack z gry. Dodatkowo, na specjalnie stworzonej stronie www.hopecountyfm.pl, będzicie mieli możliwość zdobycia czterech sztuk PS4 4 Pro wraz z grą Far Cry 5! Co trzeba zrobić? Wystarczy odpowiadać na pytania, które będą pojawiać się w trakcie poszczególnych audycji w radiu Hope County FM w serwisie Spotify, a także będą publikowane na  stronie radia www.hopecountyfm.pl.  Czas na odpowiedź to 72h, po upłynięciu tego terminu, zgłoszenia nie będą już przyjmowane, dlatego warto słuchać Hope County FM regularnie.

Radio będzie nadawało przez cały marzec, a audycje pojawiać się będą w każdy wtorek i piątek aż do 27 marca w formie nowych playlist na platformie Spotify.

Link do profilu radia: http://spoti.fi/2G5oQsW

 

źródło: materiały prasowe MSL Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.