KONKURS! Wygraj figurkę Funko POP!

Z okazji drugich urodzin mamy dla Was konkurs.

Rozstrzygnięcie konkursu:

 • #KonkursŁowcy: Lou Zack (Wierszyk)
 • #KonkursCzytelnicy: Kamil Derejko (Filmik)

Dziękujemy całej reszcie za wzięcie udziału w konkursie!

 

Jak pewnie wiecie, 1 kwietnia obchodziliśmy swoje drugie urodziny. Z tej okazji, razem ze sklepem specjalizującym się w sprzedaży w Polsce figurek kolekcjonerskich Funko przygotowaliśmy dla Was konkurs. A w zasadzie to dwa.

Mamy dwie figurki, więc w związku z tym postanowiliśmy podzielić konkurs na ten dla łowców trofeów i drugi, który niekoniecznie będzie z trofeami związany, bo przecież nie każdy musi lubić calakować gry.

 

ZADANIE DLA ŁOWCÓW

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić:

Jaka platyna sprawiła Ci najwięcej przyjemności?„.

Zgłoszenie może mieć formę tekstową, zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Youtube), jak i w komentarzu pod tym konkursem. Łowca, który prześle najbardziej kreatywną pracę, otrzyma możliwość wybrania figurki Funko POP z God of War z oferty sklepu popvinyl.pl

WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursŁowcy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w sekcji komentarzy pod tym postem konkursowym.

 

ZADANIE DLA WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić:

Gdybyście mogli cofnąć się w czasie, w jaką grę chcielibyście zagrać jeszcze raz i doświadczyć na nowo związane z nią emocje?

Zgłoszenie może mieć formę tekstową, zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Youtube), jak i w komentarzu pod tym konkursem. Czytelnik, który prześle najbardziej kreatywną pracę, otrzyma możliwość wybrania figurki Funko POP z Destiny z oferty sklepu popvinyl.pl

WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursCzytelnicy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w sekcji komentarzy pod tym postem konkursowym.

 

REGULAMIN:

 1. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników.
 2. Przygotowane są dla Was dwa zadania konkursowe. Jedno dla łowców trofeów, drugie dla graczy niekoniecznie lubiących calakować gry.
  dla łowców – Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić: „Jaka platyna sprawdziła Ci najwięcej przyjemności?”. Zgłoszenie może mieć formę tekstową w komentarzu , formę zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na facebooku, twitterze, instagramie), jak i w komentarzu pod tym konkursem.
  WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursŁowcy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi.
  dla wszystkich czytelników – Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić: „Gdybyście mogli cofnąć się w czasie, w jaką grę chcielibyście zagrać jeszcze raz i doświadczyć na nowo związane z nią emocje?„. Zgłoszenie może mieć formę tekstową, zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na Facebooku, Twitterze, Instagramie), jak i w komentarzu pod tym konkursem.

  WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursCzytelnicy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w sekcji komentarzy pod tym postem konkursowym.

 3. Jeden uczestnik może wziąć udział w obu zadaniach.
 4. Konkurs rozpoczyna się 12.04.2018, a zakończy 29.04.2018 o godzinie 23:59.
 5. Zwycięży najlepsza, najbardziej kreatywna odpowiedź, wybrana przez zespół konsolowe.info.
 6. Nagrodą w konkursie jest figurka z dowolna serii Destiny (konkurs skierowany do wszystkich) / God of War (konkurs łowców trofeów), wybrana przez zwycięzcę z oferty sklepu (z dostępnych produktów).
 7. Zwycięzca zostanie powiadomiony przez odpowiedź na zgłoszenie konkursowe, w ciągu maksymalnie tygodnia od zakończeniu konkursu.
 8. Nagroda ufundowana przez sklep popvinyl.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.