O NAS

Poznaj naszą starą ekipę.

Ola, Paweł, Piotr oraz Patryk przenieśli się na nową stronę www.lowcytrofeow.pl

 

Redaktorzy:

OLA – josephineola 

utasove8_400x400

Szerzymy modę calakowania gier.

Cześć! Nazywam się Ola i witaj na moim blogu. Moja historia z grami zaczęła się bardzo wcześnie, bo już w 3. roku życia tata zaraził mnie pasją do gier. Zaczynało się od Commodore’a i SNESa, później przechodziło się na N64, PS1, PS2, Xbox 360, PSP, PS3 i tak teraz oto jestem szczęśliwą posiadaczką PS4. W 2009 roku zaczęłam zbierać trofea i postanowiłam tworzyć coś dla graczy. Dlatego też właśnie czytasz ten tekst.

Paweł – Palo 

_ymaqdf8

Za dnia programista, wieczorami pan doktor od laserów a w nocy gracz i łowca trofeów. Cały czas wierny mieszkaniec #VitaIsland, który zaprosił na wyspę nawet Olę. Z PlayStation związany od PS3, wcześniej długie lata PC z historią Atari i Commodore za młodu. Gra we wszystko, ze wskazaniem na przygodówki, platformówki i inne -ówki. Raczej stroni od -atyk i -anek.

 

Piotrek – Kazy 

Wychowany na Dragon Ball’u i PlayStation miłośnik gaming’owego świata. Kolekcjoner doświadczeń jakie można znaleźć w grach plus niepoprawny optymista, przez co w moich opiniach i poradnikach znajdziecie trochę więcej tego co i jak przeżyłem niż tego co mi się nie podobało. 😉

 

Konrad – Konrado 

Konrado

Konrad dołączył do rodziny PlayStation wraz z polską premiera PS Vita, wcześniej wiele lat spędził na Xboxie 360, gdzie calakowanie gier sprawiało mu już wielką przyjemność. Trend ten przeniósł na konsole PlayStation, gdzie bardzo dużo gier splatynował na PS Vite. Z czasem zdobył PS3, ale było to dopiero kilka miesięcy przed premierą PS4, wiec najnowsze dzieło Sony jest teraz jego główną konsolą. Konrad nie rozstaje się z pisaniem, jego głównym zajęciem jest pisanie recenzji, testów oraz dostarczanie informacji na portalu konsolowe info, którego jest dumnym założycielem. W Wolnym czasie wyciska z gier 100% oraz pisze poradniki do trofeów. Twitter: @Konrado87

 

Patryk – Patricko – Poradnikowe guru

Patryk jako pierwszy zaraził Olę do pisania poradników. Prawdziwy hardcore gamer, jeden z najlepszych łowców platyn w Polsce. Pisze gościnnie poradniki na bloga, pełni funkcję moderatora na forum pssite od ładnych kilku lat.

19 Replies to “O NAS”

  1. Witam serdecznie cala ekipe „Łowczyni Trofeów ” z tego miejsca chcialbym panstwu podziekowac za trud wlozony, w pisanie poradnikow oraz mam nadzieje ze, w przyszlosci powstanie ich wiecej.Jestem rowniez pewien ze nie jestem jedyna osoba ktora chciala by wbic calaka w takim „Stardev Valley” lecz poradnika do tej gry szukac mozna ze swieca.Dlatego pytam czy Istnieja wogole szanse ze takowy powstanie.?

    1. Cześć. Dzięki za miłe słowa. Stardew Valley było na naszym radarze przez jakiś czas ale nie jesteśmy w stanie w tym momencie skupić się na grze, która do Platyny wymaga poświęcenia grubo ponad 100 godzin. Myślę, że najlepszym krokiem jest odwiedzenie wiki SV albo forum Steam, gdzie powinieneś znaleźć porady dotyczące konkretnych pytań związanych z trofeami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.