Frantics – Poradnik do trofeów

Jeden wieczór, cztery telefony i 34 trofea – to dopiero impreza!

Materiał zrealizowany dzięki uprzejmości Sony Entertainment Polska.

 

trofeaInformacje ogólne:trofea
Stopień trudności wbicia platyny: 2/10
Liczba trofeów: platynax1zlotox6 x6 x21
Liczba trofeów offline: 34
Liczba trofeów online: 0
Minimalna liczba przejść: W zależności od szczęścia, minimum 4 pełne sesje z Lisem
Trofea możliwe do przeoczenia: BRAK
Zglitchowane trofea: Brak
Czas do zdobycia platyny: 3-4 godziny

 

Krótko i na temat:

Opinia znajduje się TUTAJ!

 

Krok po kroku:
Zacznijmy od tego, że Frantics jest w 100% grą imprezową i granie w tę grę ‚pod trofea’ stawią ją w zupełnie innym świetle, niż granie w nią z grupką znajomych dla zabawy. Jeśli jednak jesteś zdeterminowana, żeby wbić w nią platynę, zaopatrz się w kilka urządzeń mobilnych i do dzieła! O ile część trofeów można odblokować w grze trzyosobowej, polecam od razu wyposażyć się w cztery telefony i/lub tablety, aby mieć dostęp do wszystkich pucharów. Istotne jest, że żaden z telefonów nie jest bezpośrednio powiązany z kontem PSN – liczy się to, jaki gracz zalogowany jest na konsoli. W związku z tym, trofea nie zależą od tego, na którym telefonie i który zwierzak wypełni opisane w nich zadania.

 

Krok 1. Przejdź 5 sesji Lisa wszystkimi zwierzakami, zbierając i zakładając elementy personalizacji

Sesje z Lisem to serie czterech losowych mini-gier, między którymi występują losowe wydarzenia, a na końcu czeka Cię losowy finał. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w tym kroku jesteś w stanie zebrać wszystkie trofea w grze, chociaż wymagałoby to bardzo dużo szczęścia.

Głównym celem tego kroku jest zaliczenie gry wszystkimi możliwymi zwierzakami (Zwierzak imprezowy). Po pierwszej wygranej sesji zdobędziesz dodatkowo element personalizacji, który możesz ‚załozyć’ na zwierzaka na ekranie startowym, potrząsając telefonem. Jeśli ukończysz sesję ze wszystkimi zwierzakami wyposażonymi w jakiś dodatek, odblokujesz trofeum Co za strój!, a jeśli przy okazji uda Ci się trafić okulary przeciwsłoneczne, możesz odblokować puchar Jestem spoko. Zwróć też uwagę, że w sesji, w której będzie brał udział Łoś, musi on wygrać (Wbrew woli Lisa).

Warto też od razu celować w następujące wyniki, aby ograniczyć liczbę dodatkowych sesji:

 • Zbierz jednym zwierzakiem minimum 5 koron (Zbieracz)
 • Zbierz jednym zwierzakiem minimum 50 monet (Obrzydliwe bogactwo)
 • Zakończ wszystkie gry w sesji remisem – remis nie musi dotyczyć wszystkich zwierzaków (Przyjazna impreza)
 • Zakończ Wielki Finał remisem (Od nowa)

Przed każdą mini-grą warto zatrzymać rozgrywkę i przyjrzeć się czy nie jest związane z nią jakieś trofeum, którego nie masz jeszcze odblokowanego, aczkolwiek część z nich zdobędziesz dopiero w kolejnych krokach. Kilka trofeów związanych jest też z dodatkowymi wyzwaniami (Dylemat zdrajców i tajna misja), które odbywają się czasami między gierkami. Zwróć uwagę na listę trofeów i wykonuj czynności, które są w nich opisane.

Po ukończeniu czterech sesji w opisany wyżej sposób na pewno zdobędziesz następujące trofea:

 • Od nowa zloto
 • Wbrew woli Lisa zloto
 • Jestem spoko zloto
 • Przyjazna impreza zloto
 • Szał zakupów 
 • Zbieracz 
 • Obrzydliwe bogactwo 
 • Impreza 
 • Zwierzak imprezowy 
 • Co za strój! zloto

 

Krok 2. Wygraj indywidualną sesję z graczami SI, tworząc własny pakiet gier

Do pakietu wrzuć takie gry, w których czujesz się pewnie i w których dasz radę pokonać przeciwników SI. Próby zdobywania trofeów grając z i przeciw konsoli są raczej skazane na porażkę, gdyż większość z nich wymaga naprawdę konkretnych czynności, które trudno wykonać w pojedynkę. Zwróć uwagę, że do pakietu możesz wrzucić wielokrotnie tę samą grę. Wybierz do tego szybkie zakończenie i brak dodatkowych wyzwań, aby skrócić czas sesji.

Zwycięstwo w tej rozgrywce da Ci następujące puchary:

 • Pogromca botów 
 • Podążaj za marzeniami 

 

Krok 3. Graj sesje z własnymi pakietami gier na cztery urządzenia, celując w pozostałe trofea

W zależności od tego, jak dobrze (lub źle) poszło Ci w kroku pierwszym, w tym kroku możesz spędzić dużo czasu. Niestety, niektóre z pucharów wymagają szczęścia (np. odpowiednie części w wyścigu Hot Rodów czy odpowiednie elementy sabotażu po odpadnięciu gry). Kontroluj, które trofea masz już na koncie i odpowiednio dobieraj mini-gry w swoim zestawie, aby jak najszybciej odhaczyć te pozostałe. Jeśli nie udało Ci się zrobić czegoś w kroku pierwszym, jest to też dobre miejsce, aby kontynuować zmagania. Pamiętaj, że w zależności od Twojego postępu możesz ustawić szybkie lub wolne zakończenie sesji (z Wielkim Finałem lub bez) a także włączyć lub wyłączyć dodatkowe wyzwania między grami. Po sprzątaniu odblokujesz resztę pucharków:

 • Za gorąco! 
 • Niemożliwe! 
 • Podwójna rakieta 
 • To dopiero wieża! 
 • Czas na misję 
 • Trzeba się dzielić 
 • Fałszywy krok 
 • Orzechowa zabawa 
 • Montować jak leci! 
 • Refleks tatuśka!  
 • Ostrożne zwierzaki 
 • W sam środek! 
 • Bezpieczny kierowca 
 • Słodka zemsta 
 • Na wysokości 
 • Na wypasie 
 • Siedzimy w tym razem 
 • Zwycięstwo na barana 
 • Gorący wybuchowy ziemniak 
 • Koneser 
 • Kwadratowe są najlepsze zloto
 • Impreza nigdy się nie kończy platyna

 

Poradnik:
Impreza nigdy się nie kończy / The Party Never Ends platyna
Zbierz wszystkie trofea. / Collect all trophies.
Wbijanie platyn w gry imprezowe nie jest najlepszą rozrywką, ale jeśli masz ludzi do pomocy, możesz się przy tym dobrze bawić.

 

Od nowa / Restart zloto
Zakończ Wielki Finał remisem z innym zwierzakiem, doprowadzając do dogrywki. / End in a tie with another animal in The Grand Finale, taking it to overtime.
W Wielkim Finale zebrane w trakcie sesji korony zamieniane są na dodatkowe życia, a zabawa polega na zrzucaniu przeciwników z platformy, korzystając przy tym ze specjalnych broni. Aby odblokować to trofeum, pozbądź się dwóch zwierzaków, żeby na polu boju ostała się dwójka. Następnie spadajcie razem z platformy tak, aby równocześnie stracić ostatnie życie.

 

Wbrew woli Lisa / Against The Fox’s Will zloto
Wygraj sesję gry (nie tylko pojedynczą mini-grę) jako Łoś. / Win a game session (not just a single mini game) as the Elk.
Opis trofeum mówi wszystko. Kiedy wybierzesz Łosia, jako jednego z graczy, pozwól mu wygrać całą sesję.

 

Jestem spoko / Cool Burger
Wygraj sesję gry (nie tylko pojedynczą mini-grę) MAJĄC ZAŁOŻONE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE. / Win a game session (not just a single mini game) WEARING SUNGLASSES.
Okulary przeciwsłoneczne są jednym z elementów dodatkowego wyposażenia, które dostajesz za wygranie sesji. Zwierzaki możesz ‚przebierać’ na ekranie startowym, gdy stoją jeszcze w swoich skrzynkach, poprzez potrząsanie telefonem lub tabletem. Wiele zwierzaków może mieć założony ten sam element wyposażenia, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubrać je wszystkie w okulary, zapewniając sobie tym samym trofeum na koniec gry.

 

Przyjazna impreza / Friendly Party zloto
Zalicz remisem wszystkie mini-gry w trakcie sesji. / End all mini-games in a session in a draw.
Trofeum to nie wymaga, aby cała czwórka uczestników każdą grę zakończyła remisem. Nawet jak dwa zwierzaki dostaną po koronie w każdej z mini-gier, trofeum będzie Twoje.

 

Szał zakupów / Playing The Market 
Licytacja w mini-grze lub w dodatkowym wyzwaniu, kończy się sprzedażą wszystkich przedmiotów. / An auction in a mini-game or bonus challenge ends with all items being sold.
Jeśli kontrolujesz wszystkie urządzenia lub dogadasz się ze znajomymi, nie powinno być tutaj żadnych problemów. Niech każdy z uczestników gry wybierze inny przedmiot podczas licytacji, oferując nawet zero monet, a odblokujesz to trofeum.

 

Za gorąco! / Too Hot! 
Gracz ulega sabotażowi pikantnym sosem trzy razy w trakcie jednej rundy. / A player is sabotaged with hotsauce three times in one round.
Trofeum to zależy trochę od szczęścia, a konkretnie od tego, jakie przedmioty sabotażu uzyskają gracze. Aby mieć w ogóle do nich dostęp, musisz najpierw odpaść z gry. Polecam tutaj mini-grę Bieg bez Kumpli, która kończy się dopiero na mecie, nawet jak trzy z czterech zwierzaków odpadną w trakcie biegu. To będzie Twój cel – wyeliminować trójkę zawodników, którzy następnie, w miarę możliwości, zasypią ostatniego pikantnym sosem. Przedmioty sabotażu odnawiają się po kilku sekundach, więc nawet jak trafisz zamrażanie lub rakietę, zamiast sosu, użyj ich i poczekaj na kolejną broń.

 

Niemożliwe! / Impossible! 
Obaj gracze zdobywają koronę w Dylemacie Zdrajców. / Both players get a crown in Backstabbers Dilemma.
Dylemat Zdrajców jest jednym z dodatkowych wyzwań między mini-grami, w którym udział bierze dwóch zawodników. Aby zdobyć trofeum, obaj muszą przytrzymać kowadło przyciskiem na telefonie, nie zdradzając towarzysza.

 

Podwójna rakieta / Double Rocket 
W Lodowej Eliminacji, gracz zostaje dwukrotnie trafiony rakietą w butelce, nie lądując pomiędzy trafieniami, a następnie lądując na ziemi. / In Icicle Pickle, a player is hit by a bottle rocket twice without landing in between, then lands on the ground afterward.
Podobnie jak w przypadku Za gorąco!, to trofeum zależy od broni sabotujących, jakie otrzymają przegrani zawodnicy w grze Lodowa Eliminacja. Tym razem musisz doprowadzić do tego, żeby na polu boju zostały dwa zwierzaki – da Ci to więcej czasu na znalezienie rakiet. Na dwóch urządzeniach, które nie biorą już aktywnie udziału w grze, korzystaj z sabotażu, dopóki na obu nie zostaną rakiety. Wystrzel wtedy jedną po drugiej w jednego z pozostałych graczy i wyląduj nim bezpiecznie na ziemi.

 

To dopiero wieża! / Impossible Tower 
Umieść cztery zwierzaki na sobie w Biegu bez Kumpli. / Stack four animals on top of each other in Friendless Runner.
Opis trofeum mówi samo za siebie. Aby wskoczyć na zwierzaka biegnącego obok, najpierw przejedź palcem na telefonie do góry, aby Twój zwierzak podskoczył, a następnie w lewo lub prawo, umieszczając go na sąsiedzie.

 

Czas na misję / On A Mission 
Zalicz tajną misję. / Complete a secret mission.
Tajna misja jest jednym losowych przerywników między mini-grami. Dotyczy ona nadchodzącej rozgrywki, w której Lis każe Ci zebrać największą liczbę monet, lub pomóc wygrać innemu zawodnikowi. Tajne misje występują losowo w trakcie sesji, lecz możesz pomóc szczęściu włączając dodatkowe wyzwania między wszystkimi mini-grami w samodzielnie złożonym zestawie gier.

 

Zbieracz / Hoarder 
Gracz miał na koncie minimum 5 koron w momencie dojścia do Wielkiego Finału, Koronnego Finału, lub Szybkiego Zakończenia. / A player entered The Grand Finale, The Crown Finale or Quick Ending with five or more crowns.
Korony są nagrodami za wygrywanie mini-gier. Aby zdobyć ich pięć, musisz wygrać wszystkie mini-gry w danej sesji oraz uzyskać przynajmniej jedną dodatkową koronę za jedno z wydarzeń podczas Spaceru między grami.

 

Trzeba się dzielić / Sharing Is Caring 
Wybuchowy pączek przeszedł przez wszystkie zwierzaki w jednej rundzie Rycerzy Ciasta. / The explosive doughnut switched between all animals in a single round in Dough Knights.
Grając w trójkę lub czwórkę graczy w Rycerzy Ciasta, złap jednym ze zwierzaków wybuchowy pączek (przyczepiona jest do niego bomba), a następnie przekaż go kolejnemu zawodnikowi. Trofeum odblokujesz jak wszyscy gracze chociaż przez chwilę będą mieli wybuchowego pączka na swojej lancy.

 

Fałszywy krok / Misstep 
Zwierzak z zupą eksplodował na minie w Polu Minowym. / The animal carrying the soup was exploded by a mine in Trappy Fields.
Przed każdą rundą Pola Minowego gracze rozstawiają miny. Postaw jedną z nich jak najbliżej zupy, a następnie podnieś ją jednym ze zwierzaków i wejdź nim na minę.

 

Orzechowa zabawa / Nut Enough? 
Wraz z innymi graczami przewróćcie pięć orzechowych pułapek w jednej rundzie Odrzutowego Szaleństwa. / Players tip over five chestnut traps in a single round of Jetpack Nut Job.
Kolejne dość oczywiste trofeum. Jedyną trudnością może być dolecenie do pięciu pułapek bez utraty wszystkich żyć, lecz tory w Odrzutowym Szaleństwie są na tyle proste, że nie powinno to być poważnym problemem.

 

Montować jak leci! / Have It All 
Przyczep pięć różnych elementów do jednej rakiety jednocześnie, w Rakietowych Problemach. / Have five different items on one rocket at the same time in Thrust Issues.
Przed każdą rundą Rakietowych Problemów każdy z graczy może przydzielić dodatkowy element rakiety jednemu z pozostałych uczestników zabawy. Trofeum odblokujesz, gdy jeden zwierzak otrzyma w prezencie pięć elementów. Wybieraj na wszystkich urządzeniach zawsze tego samego zawodnika, a trofeum szybko wpadnie na Twoje konto.

 

Refleks tatuśka! / Dad Reflexes! 
Złap bombę (rzuconą przez innego zwierzaka), gdy ta znajduje się w powietrzu, i rzuć ją ponownie, w Miotaczach Bomb. / Catch a bomb (thrown by another animal) while it is in the air, then throw it again in Bomb Slingers.
Trofeum to nie wymaga szczególnej zręczności, gdyż złapanie bomby odbywa się automatycznie, gdy ta zostanie rzucona bezpośrednio w zwierzaka. Po złapaniu, odrzuć ją w dowolne miejsce, a trofeum będzie Twoje.

 

Ostrożne zwierzaki / Careful Critters 
Wszyscy pozostają przy życiu przez 30 sekund w Hop Hop Wskocz na Top (nie dotyczy rund treningowych). / Everyone stays alive for 30 seconds (in a non-practice round) in Big-Top Hoppity Hop.
Ten puchar odblokujesz automatycznie w grze dla czterech graczy, jeśli nie ruszysz żadnym z urządzeń. Wszystkie zwierzaki będą skakać przez dwie minuty w bezpiecznej odległości od szpilek, więc oprzyj telefony w pozycji neutralnej i odpocznij przez kilkadziesiąt sekund.

 

W sam środek! / Bulls-eye! 
Rozegraj rundę Biurowych Rydwanów, w której wszystkie zwierzaki zdobywają co najmniej jeden punkt. / Play a round where all animals score at least one point in Chair Riots.
Jedyne, na co trzeba uważać w tej mini-grze jest to, aby nie zrzucić innych zawodników w przepaść. Strzelanie krzesłami jest dość czułe, lecz za drugim, trzecim razem wyczujesz jak należy to zrobić, aby każdy ze zwierzaków znalazł się w kolorowym obszarze punktowym, bez przeszkadzania innym. Przed rozgrywką umieść pułapki jak najdalej od pola punktowego, aby przypadkiem w nie nie wpaść.

 

Bezpieczny kierowca / Safe Driver 
Przejedź pełne okrążenie, nie ginąc, w Tour de Frantics. / Drive a full lap without dying in Tour de Frantics.
Przejechanie okrążenie nie jest żadnym problemem, w sytuacji, w której naprawdę się nie ścigasz. Możesz wylecieć z toru, jeśli za mocno będziesz przytrzymywać przycisk na telefonie. Jeśli będziesz robić to spokojnie i powoli, Twój zwierzak zrobi jedno kółko a trofeum będzie Twoje.

 

Słodka zemsta / Sweet Revenge  
Zdobądź bramkę w Heavy Metalu, gdy nie masz już żadnych żywotów. / Score a goal when you have no lives left in Heavy Metal.
Jeśli grasz w pojedynkę, musisz nauczyć się dobrze sterować swoim zwierzakiem, aby odblokować ten puchar. Najpierw strzel sobie trzy samobóje, aby pozbyć się wszystkich żyć,a następnie wbij gola dowolnemu przeciwnikowi. Jeśli masz problem z kontrolowaniem piłki, przed ostatnią rundą wyposaż się w specjalne buty, które zwiększają siłę uderzenia, dzięki czemu łatwiej będzie Ci się strzelać bramki.

 

Na wysokości / Tall Order 
Przekrocz linię mety, siedząc na innym zwierzaku w Biegu bez Kumpli. / Cross the finish line stacked on another animal in Friendless Runner.
Trofeum to możesz połączyć z To dopiero wieża!, jeśli ustawisz wieżę na samym końcu biegu.

 

Na wypasie / Full Bling-Bling 
Wygraj rundę Wyścigów Hot Rodów, nie posiadając żadnych standardowych części w swoim pojeździe. / Win a round in Hot-Rod Heroes with no standard parts on your vehicle.
Przed każdą rundą wyścigów, każdy z graczy będzie miał do przydzielenia dwa niestandardowe elementy pojazdu innym zawodnikom. Podobnie jak w przypadku trofeum Montować jak leci!, oferuj wszystkie części jednemu z graczy, a trofeum zdobędziesz dość szybko.

 

Siedzimy w tym razem / We’re All In This Together 
Zakończ grę, gdy wszystkie zwierzaki stoją na platformie, w Królach Wzgórza. / End the game with all animals standing on the platform in Kings of the Hill.
W tej mini-grze celem jest umieszczenie dwóch zwierzaków na platformie. Gra kończy się dość szybko po tym, jak cel ten zostanie osiągnięty, więc musisz dość szybko umieścić tam trzeciego gracza, aby zablokować końcowe odliczanie. Łatwiej to trofeum odblokować, grając trójką zwierzaków – w czwórkę może być trochę ciasno i zwierzaki będą się nawzajem zrzucać.

 

Zwycięstwo na barana / Piggyback Victory 
Zdobądź zwycięstwo na barana w Lodowej Eliminacji. / Win a piggyback victory in Icicle Pickle.
Aby zdobyć ten puchar, wskocz jednym zwierzakiem na innego, a dwóch pozostałych poślij w otchłań.

 

Gorący wybuchowy ziemniak / Hot Exploding Potato 
Spraw, by wszystkie zwierzaki w Zabójczym Desancie przekazały sobie ten sam dynamit. / Pass one dynamite between all animals in Parachuchu.
Zaczynając od drugiej rundy tej mini-gry, Lis zacznie rzucać zwierzakom dynami. Złap go jednym z graczy i szybko przekaż kolejnemu. Powtórz ten zabieg jeszcze raz lub dwa, w zależności od liczby graczy, a trofeum będzie Twoje. Ponieważ dynamit może wybuchnąć, łatwiej wykonać to zadanie, grając w trójkę.

 

Obrzydliwe bogactwo / Filthy Rich 
Gracz posiada minimum 50 monet, w momencie dojścia do Wielkiego Finału, Koronnego Finału lub Szybkiego Zakończenia. / A player is in possession of 50 coins or more when reaching The Grand Finale, The Crown Finale or Quick Ending.
Monety możesz zbierać podczas każdej mini-gry – są one rozrzucane po obszarze rozgrywki. Dodatkowo, po przyznaniu korony, jeden ze zwierzaków otrzyma dodatkowe 10 monet, na przykład jako nagrodę za największą liczbę skoków na barana w Biegu bez Kumpli lub Lodowej Eliminacji, czy za zebranie największej liczby monet w innych mini-grach – każda z nich kieruje się swoimi zasadami. Jeśli po prostu skupisz się na zbieraniu monet jednym z gracz, bez problemu uzbierasz ich 50 w ciągu całej rozgrywki, o ile nie wydasz ich na licytacjach.

 

Pogromca botów / Best of One 
Wygraj sesję gry, grając samotnie z 2 zawodnikami SI. / Win a game session when playing alone with 2 AI players.
Do tego trofeum potrzebujesz tylko jednego telefonu. Polecam stworzenie własnego zestawu i włożenie do niego czterech mini-gier, w których czujesz się pewnie. Ja postawiłem na Bieg bez Kumpli, w którym łatwo jest pokonać konsolowych przeciwników. Ustaw też szybkie zakończenie, żeby nie musieć grać Wielkiego Finało. Po czterech rundach zbierzesz najwięcej koron i zostaniesz pogromcą botów.

 

Impreza / Full Party 
Ukończ sesję gry (nie tylko pojedynczą mini-grę) z 4 graczami nie SI. / Complete a game session (not just a single mini game) with 4 non-AI players.
W przeciwieństwie do poprzedniego trofeum, tym razem potrzebujesz czterech urządzeń. Ten poradnik zakłada, że wszystkie trofea zdobywasz w ten sposób, więc odblokujesz ten puchar po pierwszej ukończonej sesji.

 

Zwierzak imprezowy / Party Animal 
Ukończ sesje gry wszystkimi dostępnymi zwierzakami. / Complete game sessions with all available animals.
W grze jest do dyspozycji 12 zwierzaków, więc zapoznasz się z nimi wszystkimi już po trzech sesjach. Pamiętaj, aby dać Łosiowi wygrać! (Wbrew woli Lisa).

 

Podążaj za marzeniami / Follow Your Dreams 
Stwórz i rozegraj pakiet własnej gry. / Make and play through a custom game pack.
Na ekranie startowym wciśnij . W kolejnym menu możesz wybrać rodzaj gry, a jednym z nich będzie właśnie stworzenie własnego pakietu. Możesz wrzucić do niego dowolny miks dyscyplin, które mogą się nawet powtarzać. Aby przyspieszyć zdobycie trofeum Koneser, za każdym razem wybieraj te mini-gry, które nie były jeszcze rozegrane. Oprócz tego, skup się na tych, w których brakuje Ci konkretnego trofeum za zadanie, związane z daną mini-grą.

 

Koneser / Connoisseur 
Ukończ wszystkie 14 mini-gier. / Complete all 14 mini-games.
Minimalna liczba sesji do zdobycia tego trofeum to cztery. Jest jednak szansa, że grając w grę organizowaną przez Lisa, niektóre mini-gry będą się powtarzać. Pozostałe dyscypliny wyklikaj przy okazji trofeum Podążaj za marzeniami.

 

Kwadratowe są najlepsze / Be There AND Be Square zloto
Zajmij 1. miejsce w rundzie Wyścigów Hot Rodów, posiadając przednie i tylne kwadratowe koła. / Win 1st place in a round of Hot-Rod Heroes with both front and back square wheels.
Jest to najbardziej losowe trofeum w całej grze. Największą szansę na jego zdobycie masz grając czterema zwierzakami. Przed każdą rundą wyścigu, każdy z nich rozdaje innym dwa elementy wyposażenia samochodu. Wśród dostępnych elementów są kwadratowe koła – zarówno przednie jak i tylne. Tylko od szczęścia zależy czy uda Ci się je zdobyć podczas danej sesji. Przymocuj obie pary kół jednemu zwierzakowi i wygraj nim wyścig.

 

Co za strój! / Dressed To Impress zloto
Ukończ sesję gry (nie tylko pojedynczą mini-grę), w której wszystkie 4 zwierzaki mają na sobie element personalizacji. / Finish a game session (not just a single mini game) with all 4 animals wearing a customisation item.
Elementy personalizacji dostajesz w nagrodę za ukończenie sesji z Lisem – nie dostajesz ich za własne zestawy gier. Aby ‚ubrać’ zwierzaka, potrząśnij urządzeniem na ekranie startowym gry, gdy znajdują się jeszcze w pudłach. Wszyscy zawodnicy mogą mieć na sobie ten sam element personalizacji, więc możesz odblokować to trofeum już po rozegraniu drugiej sesji.

 

Materiał zrealizowany na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.