2 lata temu

Wywiad z Adamem Flammą – autorem książki „Wiedźmin. Historia fenomenu”

Rozmowa z autorem zaowocowała wieloma ciekawymi informacjami, które jeszcze bardziej zachęcą Was do zakupu książki. 3 czerwca miała miejsce premiera książki Adama Flammy „Wiedźmin. Historia fenomenu”.

2 lata temu

Wywiad z Marcinem Kosmanem, autorem książki „222 polskie gry, które warto znać”

Zadaliśmy Marcinowi kilka pytań, odnośnie nowej książki, wydawnictwa Open Beta i planów na przyszłość.

3 lata temu

Konosolowe.info i Operacja Panda łączą siły

Konsolowe.info i Operacja Panda łączą siły w podcascie Wielu z was kojarzy terminy utopia czy dystopia. Spotykamy się z nimi na różnych etapach naszego życia, czy to podczas czytania książek lub oglądania filmów.

5 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 55: Game Xmas Edition 2016

Przedświąteczny 55 odcinek stał się faktem. Niestety pomimo przesunięcia go o tydzień nie udało nam się zebrać całą ekipą. Nadrobimy to w podsumowaniu roku jeszcze przed Sylwestrem.

5 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 54: Nabijamy nowy level

Hej! 54 czwarty odcinek wylądował. Co najważniejsze jest świątecznie, bo Portal kończy 4 lata i mamy z tej okazji dla was masę nagród i niespodzianek! Szczegóły w odcinku, dalej ogłoszenia, złote joysticki, nagość i słaba sprzedaż.

5 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 53: Czar Tytanów

Witajcie! Kolejny odcinek wylądował, mamy nadzieje, że regularność wejdzie nam w krew. W odcinku garść newsów, pierwsze wrażenia z PS4 Pro i zahaczymy o Blizzcon 2016.

5 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 52: Mały poślizg

Niespodziewanie pojawia się kolejny odcinek Podcastu Gravitacja. Po przerwie wakacyjnej… i kilku kolejnych… wracamy w pełni sił z nowym montażystą w składzie.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 51: Bez Spiny

Wracamy po nieplanowanej przerwie. Jesteśmy w komplecie choć Tomasz siedzi nadal na wakacjach. Musimy nadrobić wiele gier i tematów, dlatego newsy ograniczamy prawie do samego Nintendo. Wspominamy o pokazie Chernobyla VR Project.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 50: Podsumowanie E32016

Wzorem ubiegłorocznej audycji postanowiliśmy nagrać w tym roku podobne podsumowanie targów E3 2016. Po każdej konferencji zasiadaliśmy do mikrofonów i nagrywaliśmy nasze wrażenia na gorąco.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 49: Przed Euro za 1 Euro

Odcinek 49 wyszedł niestandardowy, nagrywaliśmy bez Ojca. Początek skupił się na naszych przewidywaniach na temat E3 2016, które możecie mieć już za sobą. Jak zawsze pojawia się kilka newsów, opowiadamy też o DLC do Destiny i GTA V.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 48: Nie ma to jak w DOOMu

48 odcinek przed wami. Zaczynamy konkursem i przypominamy o urodzinach Pog(R)adajmy. Nie zabraknie PS Plusa i pogadanki o kilku premierach. Wraca też kącik wyścigowy Konrada.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 47: Festiwal indyków za dolara

Dziś odcinek odchudzony o Konrada, niestety nie dał rady wyrwać się z piekła, ale za to dostaniecie krwistą opowieść już za tydzień. Posucha przed E3 trwa, dlatego dziś będzie pożywnie, masa indyków.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 46: Ten ostatni skarb

46 odcinek wylądował. Dziś koncertowo, w klimatach Hansa Zimmera, którego live posłuchał Uzeq. Będzie też Gran Turismo Sport, które odkrywało pierwsze karty podczas nagrania.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 45: Gang Dzikich Wieprzy

45 odcinek wylądował, pełną ekipą zabieramy się za masę nadchodzących FPSów. Rozmarzamy się na temat konceptu polskiej gry z motywami Mechów i Husarii.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 44: A imię jego 40 i 4

Wracamy z 44 odcinkiem, tym razem w komplecie z masą zawartości. W skrócie – 3 bety, 3 DLC, 2 Ratchety i kilka filmów. Zaczynamy od PS4 Neo, gier w abonamentach Plus/Gold i przeglądu nadchodzących imprez.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 43: Z problemami, ale jest!

Po największych w naszej historii problemach technicznych 43 odcinek jest dostępny. Zmieniał się skład, zmieniała się rozpiska. Ostatecznie po dwóch dniach zmagań i problemów podczas ostatniego podejścia, nagraliśmy.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 42: Siła wielkich braci

Kolejny rok nagrywania rozpoczynamy w niepełnym składzie, nasz inżynier dźwięku się rozchorował i zostawił nas w studiu samych.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 41: …a miało być 10 odcinków

Rok temu mogliście posłuchać pierwszego odcinka Podcastu Gravitacja. Staramy się od tamtego czasu dostarczać wam możliwie regularnie kolejne godziny naszych rozmów. W tym wyjątkowym odcinku mamy dla was także niespodziankę.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 40: Ekodrajwerzy

Po dwóch tygodniach zapraszamy na okrągły 40 odcinek Podcastu Gravitacja. Znajdziecie w nim masę newsów, na tapecie abonamenty, remastery i dramy. Będzie też Uncharted 4, powraca VR i kolejne zaskoczenia.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 39: O miłości, przemijaniu i włóczce

Wracamy w komplecie w 39 odcinku Podcastu Gravitacja. Czeka was solidna porcja gier, ale wcześniej ostatnie newsy. Zmiany w polityce Microsoftu, zmiany w Rocket League i zamknięcie GameTrailers.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 38: Powrót Tomasza

38 odcinek Podcastu Gravitacja wylądował. W środku jak zawsze masa newsów, będzie o betach, mrówkach, wojnie i polskich grach.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 37: Stan podgorączkowy

Odcinek 37 wylądował. Klasycznie omówimy ostatnie wydarzenia w branży, abonamenty PlayStation Plus i Games with Gold. Będą polskie akcenty i zaskakujące posunięcia zachodnich twórców. Nie zabrakło też dygresji i Żółwi Ninja.

6 lat temu

Podcast Gravitacja odcinek 36: Masz tu dzień Plusa i…

Serdecznie witamy w 36 odcinku podcastu Gravitacja. Po różnych perypetiach udało się nam nagrać standardowy odcinek, choć nie obyło się bez ofiar. Tomka wciągnęła sesja albo Netflix – podobno bardzo zajęty jest.