2 dni temu / Bartosz Kwidziński

Resident Evil: Village – Shadow of Rose – czas trwania DLC

Resident Evil: Village w przyszłym miesiącu dostanie rozszerzenie fabularne. Wiadomo już, ile czasu trzeba sobie na nie przygotować. Resident Evil: Village ukazało się na konsolach poprzedniej i nowej generacji ponad rok temu.

4 dni temu / Bartosz Kwidziński

PlayStation VR2 – nowy film promujący gogle

PlayStation VR2, nowe gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony, dostały świeży zwiastun. Przedstawia on funkcje przyszłorocznego zestawu.

1 tydzień temu / Bartosz Kwidziński

PS VR2 – oficjalna informacja co do zgodności z PS VR

PS VR2 trafi do miłośników wirtualnej rozrywki w przyszłym roku. Jesteście ciekawi, co w przypadku, kiedy macie gry z poprzedniej generacji gogli? Nie mamy dla Was dobrej wiadomości.

2 tygodnie temu / Bartosz Kałkus

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge – Enhanced Edition pojawi się na PSVR 2

Fani wirtualnej rozgrywki oraz Star Wars mają nowy powód, by zainteresować się nadchodzącymi goglami od Sony. Jedną z gier, która pojawi się na PSVR 2 będzie Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge – Enhanced Edition.

2 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

PlayStation VR2 – zestawienie wrażeń dziennikarzy

PlayStation VR2, nowe gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony, były niedawno na głowach dziennikarzy. Oto zestawienie ich odczuć. PlayStation VR2 trafi do miłośników wirtualnej rozgrywki już w przyszłym roku.

2 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

State of Play już dziś w nocy

State of Play powraca. Sony jeszcze dziś zaprezentuje gry zmierzające na swoje konsole. State of Play to cykl prezentacji, o którym nieraz wspominaliśmy na portalu.

3 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

Mixture – nowa polska gra zmierza na PlayStation VR2

Mixture to kolejna produkcja, która będzie dostępna między innymi na PlayStation VR2. Szczegóły na jej temat znajdziecie w dalszej części newsa. Mixture to najnowsza gra tworzona przez polskie studio Played With Fire.

1 miesiąc temu / Harry Raszczak

Wersja PS5 VR2 Resident Evil Village będzie grywalna na TGS 2022

Resident Evil Village to pierwsza potwierdzona publicznie dostępna gra na PlayStation VR2.

1 miesiąc temu / Harry Raszczak

Gogle PS VR 2 pojawią się na początku 2023 roku!

W sieciach społecznościowych pojawiła się informacja odnośnie premiery nowych gogli PS VR 2, która momentalnie zelektryzowała fanów wirtualnej rzeczywistości.

2 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

PlayStation VR2 – nowe informacje o goglach Sony

PlayStation VR2, następca pierwszych gogli wirtualnej rzeczywistości dedykowanych konsolom Sony, dostał sporo informacji. Z pewnością zainteresują one fanów VR. PlayStation VR2 to bez wątpienia sprzęt, na którego premierę bardzo czekam.

2 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Splinter Cell VR i Ghost Recon: Frontline anulowane

Splinter Cell niestety nie otrzyma wersji dedykowanej goglom wirtualnej rzeczywistości. Podobny los spotkał Ghost Recon: Frontline i dwie inne gry studia Ubisoft. Splinter Cell to z pewnością seria, którą kojarzy każdy miłośnik skradanek.

2 miesiące temu / Harry Raszczak

Nowa jednoosobowa gra Aliens przerazi nas w VR

20th Century Games i deweloper Survios, twierdzą, że ich gra będzie osadzona w 57-letniej przerwie między wydarzeniami z Alien i Aliens.

3 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

E3 powróci w 2023 roku

E3, jedne z najbardziej znanych targów elektronicznej rozrywki, nie odbywają się w tym roku. Ogłoszono jednak, że inaczej będzie w 2023 roku. E3, a więc Electronic Entertainment Expo, nie odbywa się w tym roku.

3 miesiące temu / Konrad Bosiacki

Capcom Showcase – podsumowanie prezentacji gier japońskiego wydawcy

Capcom przez 40 minut pokazywał gry, które dobrze już znamy, ale i tak nie zabrakło niespodzianki związanej z serią Residen Evil! Zapraszamy na podsumowanie Capcom Showcase 2022.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Ghostbusters VR – wersja na PlayStation VR2 oficjalnie ogłoszona

Ghostbusters VR pierwotnie miało ukazać się tylko na goglach Meta Quest 2. Okazuje się jednak, że tytuł ten trafi również na PS VR2. Ghostbusters to specjalistyczna ekipa do zwalczania istot spoza ziemi znana u nas jako Pogromcy Duchów.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

E3 powróci w 2023 roku

E3, jedne z największych targów gier na świecie, powrócą w przyszłym roku. Odbędą się one zarówno elektronicznie, jak i na miejscu, w Los Angeles.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Layers of Fear – nowa grafika promocyjna

Layers of Fear od Bloober Team dostanie nową odsłonę. Polskie studio przedstawiło nową grafikę promocyjną. W dalszej części newsa znajdziecie ją w pełnej krasie.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

PlayStation VR2 z premierą w przyszłym roku?

PlayStation VR2 to sprzęt, o którym wciąż wiele nie wiadomo. Zagadką pozostaje między innymi data premiery. Możliwe jednak, że poznaliśmy chociaż rok wydania tych gogli.

4 miesiące temu / Konrad Bosiacki

State of Play – podsumowanie czerwcowej (2022) prezentacji gier

Za nami czerwcowe State of Play, czyli krótka prezentacja nadchodzących gier od Sony i ich partnerów na konsole… oraz PC.