2 dni temu / Harry Raszczak

Recenzja: Strategic Mind: Fight for Freedom [PlayStation 5]

Moja przygoda z grami zaczynała się od Panzer General jeszcze na komputerze 486. Zobaczmy, jak mają się potomkowie tego pradziadka strategii.

4 dni temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Serial Cleaners [Xbox Series X]

Mordować to każdy, ale sprzątać nie ma komu.

4 dni temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Let’s Sing presents ABBA [PS5]

Let’s Sing dostało nową odsłonę – tym razem możemy śpiewać hity szwedzkiego zespołu. Czy warto zainteresować się tą grą? Let’s Sing to seria, która jest z nami od wielu lat.

1 tydzień temu / Redakcja

Recenzja: NBA 2K23 (PS5)

NBA 2K23, czyli szlifowanie diamentu. Zapraszamy na recenzję edycji oznaczonej numerem jednego z najlepszych koszykarzy w historii NBA. Seria NBA 2K jest w komfortowej sytuacji. Biorąc pod uwagę czystą rozgrywkę, jest świetna.

2 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Soulstice [PS5]

Soulstice trafiło dziś na konsole. Czy ten slasher powinien znaleźć się w Waszych bibliotekach? Dowiecie się tego z niniejszej recenzji. Soulstice jest grą, o której istnieniu nie miałem najmniejszego pojęcia.

4 tygodnie temu / Harry Raszczak

Recenzja: Steelrising [PlayStation 5]

Produkcja studia Spiders może nie była na radarach wszystkich fanów soulslike, ale zdecydowanie powinna się tam znaleźć! Co tutaj dużo mówić, do gier w stylu soulslike odczuwałem zawsze duży respekt.

4 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Biomutant [ulepszenie do PS5]

Biomutant dostaje dziś ulepszenie do wersji wykorzystującej możliwości konsol nowej generacji. Jesteście ciekawi, czy gra wychodzi z tej aktualizacji obronną łapą?

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Midnight Fight Express [Steam Deck]

Midnight Fight Express, gra opracowana przez jedną osobę, ukazała się niedawno na konsolach i Steam Decku. Czy warto sprawdzić tego polskiego Johna Wicka?

1 miesiąc temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: The Last of Us Part I (PS5)

Wstęp The Last of Us to jedna z najważniejszych gier w dorobku studia Naughty Dog. Uznana przez wielu za ich Opus Magnum opowieść o Joelu i Ellie to coś, co każdy gracz powinien w życiu doświadczyć.

1 miesiąc temu / Redakcja

Recenzja: Soul Hackers 2 [PS5]

Nie do końca idealne hakowanie – zapraszamy na recenzję Soul Hackers 2.

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Gamescom 2022: Graliśmy w Matcho

Matcho, niezależna gra zmierzająca na konsole, była jednym z tytułów, które sprawdziłem na Gamescomie. Oto moje wrażenia. Matcho to produkcja, którą od kilku lat tworzy garstka osób.

1 miesiąc temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: Destroy All Humans! 2: Reprobed (PS5)

Black Forest Games i THQ Nordic powracają z kolejnym Remakiem gry sprzed lat. Po bardzo ciepło przyjętym Destroy All Humans! Przyszedł czas na sequel tej gry, z dodanym podtytułem Reprobed.

1 miesiąc temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Saints Row [PS5] – sandbox idealny?

Saints Row już jutro ukaże się na konsolach poprzedniej i nowej generacji. Czy warto zainteresować się tym dziełem studia Volition? Saints Row, seria zapoczątkowana niemal 20 lat temu, w 2006 roku, wkrótce dostanie nową odsłonę.

1 miesiąc temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: Rollerdrome (PS5) – Max Payne na wrotkach

Roll7, zespół stojący za kapitalną serią gier o jedzie na deskorolce – OlliOlli – przerzucił się na wrotki w Rollerdrome. Niestety, trochę rozjechały się one temu studiu. OlliOlli to kapitalna seria gier dla fanów skateboardingu.

1 miesiąc temu / Angelika Borucka

Recenzja: The Sims 4: Licealne lata

Powiem Wam, że już zdążyłam zapomnieć, jak wygląda żonglowanie pomiędzy szkołą, nauką a czasem dla siebie! Sprawdźcie, jak prezentują się Licealne Lata w The Sims 4.

2 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Thymesia [PS5]

Thymesia, nowa produkcja dla fanów gier souls-like, niebawem ukaże się na konsolach. Czy warto się nią zainteresować? Thymesia to najnowsza propozycja zespołu podpisującego się jako OverBorder Studio.

2 miesiące temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: Two Point Campus (PS5)

Two Point Studios powraca z kolejnym symulatorem. Tym razem jednak zamiast służbą zdrowia zajmiemy się sprawami Ministerstwa Edukacji.

2 miesiące temu / Tsumi Deshō

Wrażenia z zamkniętej bety Dragon Ball: The Breakers

Serwery zostały już wyłączone. Zakończyły się zamknięte beta testy dla Dragon Ball: The Breakers, które trwały większość wczorajszego dnia i kilka godzin dziś nad ranem.

2 miesiące temu / Redakcja

Recenzja: The Elder Scrolls Online: High Isle (PS5)

Jedna z najpopularniejszych gier MMORPG ostatnich czasów,The Elder Scrolls Online, otrzymała kolejne ciekawe rozszerzenie. Czy warto zainteresować się High Isle?

2 miesiące temu / Monika Hodowicz

Recenzja: Story of Seasons: Pioneers of Olive Town [PS4]

Ponad półtora roku od wydania na Nintendo Switch i PC gracze PlayStation doczekali się premiery Story of Seasons: Pioneers of Olive Town.

2 miesiące temu / Tsumi Deshō

Recenzja: FOBIA – St. Dinfna Hotel [PlayStation 5]

Lubicie się bać? Horrory też lubicie? A może po prostu macie dryg do rozwiązywania zagadek i eksploracji pomieszczeń? Trzykrotna odpowiedź „tak” sprawi, że gra ta będzie doskonała dla Was.

2 miesiące temu / Monika Hodowicz

Recenzja: MADiSON [Xbox Series S]

Demony, opętanie, seryjny morderca i nawiedzony dom. Ten radosny zestaw został oddany w nasze ręce przez niezależne studio Bloodious Games w ich debiutanckiej produkcji – MADiSON. Było strasznie, ale czy strasznie źle się w to gra?

2 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Bright Memory: Infinite [PS5]

Bright Memory ukazało się na konsolach nowej generacji od PlayStation. Czy warto się zainteresować tą produkcją? Dowiecie się tego z niniejszej recenzji. Bright Memory było jednym z tytułów startowych dla konsoli nowej generacji Microsoftu.

3 miesiące temu / Angelika Borucka

Recenzja: Mothmen 1966 (Xbox Series)

Pierwszą grą w serii Pixel Pulps jest debiutujący jutro Mothmen 1966. Sprawdźcie, co ma nam do zaoferowania ta unikatowa przygodówka. Powiem Wam szczerze, że tytuł ten przyciągnął mnie do siebie z dwóch powodów.