6 dni temu

Recenzja: Murder Mystery Machine (Xbox One)

To jeden z tytułów, które po zwiastunie wyglądały świetnie. Rozwiązywanie morderstw przez rozmowy z ludźmi i łączenie poszlak? Brzmi świetnie! Jak jednak prezentuje się Murder Mystery Machine przy bliższym spotkaniu?

1 tydzień temu

Recenzja: WarioWare Get It Together! [Nintendo Switch]

Jedną z zalet Switcha jest jego mobilność. Możemy wziąć go na imprezę. Ale oprócz sprzętu potrzeba też dobrej gry, czy WarioWare: GIT jest… git?

1 tydzień temu

Recenzja: Life is Strange: True Colors (Xbox One X / Series X)

Najnowsza odsłona Life is Strange, to podobnie jak w przypadku Before the Storm, już nie Dontnod. Czy Deck Nine nadal zrobił wartą uwagi odcinkową przygodówkę?

2 tygodnie temu

Recenzja: Lost in Random (Xbox One X)

Kości zostały rzucone! Czas wybrać się do krainy Random i połączyć rozdzielone siłą siostry. Sprawdźcie razem z nami Lost in Random. Lost in Random to najnowsza produkcja studia Zoink!

2 tygodnie temu

Recenzja: Pile Up! Box by Box (Xbox Series X)

Gdy pogoda za oknem zaczyna się psuć, w głowie powoli rozpoczynamy przygotowania do „długich zimowych wieczorów”. W świecie graczy to świetna okazja, by przyjrzeć się kanapowym coopom! Pile Up!

2 tygodnie temu

Recenzja: Hindsight 20/20: Wrath of the Raakshasa [PS5]

Już jutro na wielu konsolach pojawi się Hindsight 20/20. Rozważacie zakup? Może niniejsza recenzja pomoże Wam podjąć decyzję.

3 tygodnie temu

Recenzja: Destroy All Humans! [Nintendo Switch]

Kojarzycie film Marsjanie Atakują? Teraz możemy z nie mniejszym humorem i brutalnością zaatakować Ziemię, tyle że w pojedynkę! Destroy All Humans!

3 tygodnie temu

Recenzja: Golf Club Wasteland [PlayStation]

Wydany przez polską spółkę UntoldTales Golf Club Wasteland nie jest kolejną grą o graniu w golfa.

3 tygodnie temu

Recenzja: Tools Up! Wydanie kompletne (Xbox)

Gdy przychodzi wieczór (albo weekend) i macie wolną chwilę z rodziną czy znajomymi, na pewno myślicie o remontach. Prawda? Nie? Cóż. To może czas zacząć? Tools Up! to gra zaprojektowana z myślą o kanapowym coopie. Gotowi?

1 miesiąc temu

Recenzja: Road 96 [Nintendo Switch]

Gra, która zabierze Cię w podróż pełną przygód. Gra, która niejednokrotnie potrafi wywołać uśmiech na twarzy. No i przede wszystkim gra, która dostarcza solidną dawkę dobrej rozrywki.

1 miesiąc temu

Recenzja: The Legend of Zelda: Skyward Sword HD [Switch]

Z grami o Linku jest właśnie tak, że urastają szybko do rangi legend. Jak takie legendy wyglądają we współczesnym wydaniu?

1 miesiąc temu

Recenzja: Dreamscaper [Nintendo Switch]

Każdy z nas lubi spać, a niektórzy uwielbiają śnić. W grze Dreamscaper będziemy przeżywać przygodę, która rozpoczyna się zaraz po zaśnięciu.

1 miesiąc temu

Recenzja: Greak: Memories of Azur [PS5] – w poszukiwaniu rodziny

Greak już za chwilę ukaże się na konsolach. Jeśli rozważacie zakup i nie jesteście jeszcze pewni, nie wahajcie się dłużej. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie zapewni niniejsza recenzja.

1 miesiąc temu

Metal Slug Tactics uderzy na Nintendo Switch w 2022 roku!

Jednym z jaśniejszych punktów wczorajszego Indie World było ujawnienie szczegółów dotyczących gry taktycznej z franczyzy Metal Slug. Relację z całego wydarzenia Indie World znajdziecie poniżej.

1 miesiąc temu

Recenzja: WitchSpring3 Re:Fine [Nintendo Switch]

Nintendo Switch to platforma znana z tego, że trafia na nią wiele tytułów zaprojektowanych w pierwszej kolejności na telefony.

1 miesiąc temu

Nie ma darmowych obiadów? Otóż są w Overcooked! All You Can Eat!

Wszystko to z okazji 5-lecia gry. Już teraz możemy pobrać dodatkową zawartość, niezależnie od platformy. Co dostaliśmy w prezencie? Po pierwsze dostajemy 5 nowych poziomów o tematyce urodzinowej.

1 miesiąc temu

Już jutro 11 sierpnia 2021 zobaczymy Indie World. Na jakie gry czekacie?

Już w środę o 18:00 dowiemy się jakie niezależne gry trafią na przenośną konsolę Nintendo. Macie swoje typy? Wiemy tylko tyle, że pokaz potrwa 20 minut.

2 miesiące temu

Jednak nie zobaczymy Evil Dead The Game w tym roku

Jak poinformowali twórcy, tytuł ma pojawić się na początku 2022, zdradzili również nad czym skupią się przed premierą. Nową datą premiery został luty 2022.

2 miesiące temu

Recenzja: Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin [Switch]

CAPCOM w 2021 roku rozpieszcza fanów serii Monster Hunter. Czy najnowsza odsłona Stories może się podobać? Sprawdźmy to!

2 miesiące temu

Recenzja: Last Stop (Xbox One)

To jedna z tych recenzji, które powstają tu z czystych chęci. Last Stop ukazało się na konsolach i PC 22 lipca. Od tego dnia znajdziemy ją również w katalogu Xbox Game Pass.

2 miesiące temu

Recenzja: Worms Rumble [Nintendo Switch]

O tak, kiedy ktoś usłyszy, że właśnie gramy w Wormsy, od razu wie, o jaką grę chodzi. Śmieszne robaczki atakujące siebie nawzajem na różnych planszach to to, co każdy z nas zapamiętał ze swoich najmłodszych grach.

2 miesiące temu

Darmowa aktualizacja do New Pokemon Snap jest już dostępna!

Nic tak nie cieszy jak darmowe aktualizacje do gier z naszej biblioteki, w tym wypadku nie mówimy też o kosmetycznych dodatkach!

2 miesiące temu

Recenzja: Eldest Souls [Nintendo Switch]

Lubicie historie o Bogach? W tym przypadku zostali uwięzieni, a na dodatek rzucili na ludzkość klątwę. No kto by pomyślał, że te istoty mogą się zdenerwować…?