4 dni temu / Krzysztof Stambuła

Recenzja: Serial Cleaners [Xbox Series X]

Mordować to każdy, ale sprzątać nie ma komu.

4 dni temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Let’s Sing presents ABBA [PS5]

Let’s Sing dostało nową odsłonę – tym razem możemy śpiewać hity szwedzkiego zespołu. Czy warto zainteresować się tą grą? Let’s Sing to seria, która jest z nami od wielu lat.

2 tygodnie temu / Harry Raszczak

Recenzja: Splatoon 3 [Nintendo Switch]

Splatoon 2 był na Nintendo Switch prawie od początku życia konsoli, czyli od 2017 roku. Teraz, po 5 latach, przyszła pora na nową odsłonę! Na pewno zastanawiacie się, czy trzecia odsłona jest w stosunku do drugiej ewolucją, czy rewolucją.

1 miesiąc temu / Harry Raszczak

Recenzja: Kirby’s Dream Buffet [Nintendo Switch]

Nastawiony na grę wieloosobową Kirby’s Dream Buffet pojawił się prawie znikąd, zapowiedziano go bowiem miesiąc temu. Czy zostanie z nami na dłużej?

2 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Thymesia [PS5]

Thymesia, nowa produkcja dla fanów gier souls-like, niebawem ukaże się na konsolach. Czy warto się nią zainteresować? Thymesia to najnowsza propozycja zespołu podpisującego się jako OverBorder Studio.

2 miesiące temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: Two Point Campus (PS5)

Two Point Studios powraca z kolejnym symulatorem. Tym razem jednak zamiast służbą zdrowia zajmiemy się sprawami Ministerstwa Edukacji.

2 miesiące temu / Tsumi Deshō

Recenzja: dodatek VOID Riders w OlliOlli World [Nintendo Switch]

To nie będzie długa recenzja? Dlaczego? Bo przez większość czasu musiałam sobie przypominać, jak w ogóle sterowało się w OlliOlli World. Nie powiem, pisząc recenzję tej gry, którą znajdziecie tutaj, nieźle się momentami namęczyłam.

2 miesiące temu / Redakcja

Recenzja: Xenoblade Chronicles 3 [Switch]

Idealny jRPG nie istnieje… ale jest Xenoblade Chronicles 3 Gdy zapowiedziano trzecią odsłonę Xenoblade Chronicles, ucieszyłem się jak mały chłopiec. Bez dwóch zdań to jedna z najlepszych serii w obrębie gatunku jRPG.

2 miesiące temu / Harry Raszczak

Recenzja: Live a Live [Nintendo Switch]

Triangle Strategy wyznaczył nowy standard w grach typu HD-2D, który postanowiono zastosować w remake Live a Live. Czy oprócz grafiki znajdziemy tu ciekawą fabułę? Przyznam szczerze, że Live a Live nie znajdował się na moim radarze.

2 miesiące temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Endling [Nintendo Switch]

Pierwszy raz miałam okazję zagrać w grę, w której podczas rozgrywki robiło mi się wewnętrznie przykro. Do tego stopnia, że nawet nie chciałam w nią grać.

2 miesiące temu / Monika Hodowicz

Recenzja: MADiSON [Xbox Series S]

Demony, opętanie, seryjny morderca i nawiedzony dom. Ten radosny zestaw został oddany w nasze ręce przez niezależne studio Bloodious Games w ich debiutanckiej produkcji – MADiSON. Było strasznie, ale czy strasznie źle się w to gra?

2 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Bright Memory: Infinite [PS5]

Bright Memory ukazało się na konsolach nowej generacji od PlayStation. Czy warto się zainteresować tą produkcją? Dowiecie się tego z niniejszej recenzji. Bright Memory było jednym z tytułów startowych dla konsoli nowej generacji Microsoftu.

3 miesiące temu / Harry Raszczak

Recenzja: XEL [Nintendo Switch]

Twórcy XEL otwarcie inspirowali się grami z serii The Legend of Zelda. Czy udało im się uchwycić ducha kultowych tytułów? XEL to gra stworzona przez małe niezależne studio Tiny Roar.

3 miesiące temu / Harry Raszczak

Recenzja: Monster Hunter Rise: Sunbreak [Switch]

Po wielu mniejszych darmowych aktualizacjach przyszła pora na pierwsze większe rozszerzenie Monster Hunter Rise. Czy CAPCOM nie zawiódł fanów? Monster Hunter Rise to niezwykle udane RPG akcji, którego recenzję znajdziecie w tym miejscu.

3 miesiące temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Wreckfest [Nintendo Switch]

Fani wyścigów kombajnami i kanapami mogą teraz wygodnie rozsiąść się gdziekolwiek i rozpocząć rywalizację na konsolach Nintendo. Wreckfest przeniosło się na kolejną platformę, jednak, czy z dużym powodzeniem.

3 miesiące temu / Angelika Borucka

Recenzja: Mothmen 1966 (Xbox Series)

Pierwszą grą w serii Pixel Pulps jest debiutujący jutro Mothmen 1966. Sprawdźcie, co ma nam do zaoferowania ta unikatowa przygodówka. Powiem Wam szczerze, że tytuł ten przyciągnął mnie do siebie z dwóch powodów.

3 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Bright Memory: Infinite na PS5 i Switchu jeszcze w tym miesiącu

Bright Memory: Infinite niebawem dostanie wersję dedykowaną konsolom nowej generacji od Sony oraz Nintendo Switch. Znamy już dokładną datę premiery. Bright Memory ukazało się pierwotnie na komputerach klasy PC już w 2019 roku.

3 miesiące temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Fire Emblem Warriors: Three Hopes [Nintendo Switch]

Dostajesz do ręki miecz i pokonujesz z jego pomocą wszystkich wrogów. Wykonujesz silne kombosy, wykonując misje. Przy okazji śledzisz fabułę.

3 miesiące temu / Harry Raszczak

Recenzja: Gamedec [Nintendo Switch]

Co stanie się kiedy weźmiemy Disco Elysium, Łowcę Androidów, Westworld, garść innych gier komputerowych i wymieszamy ze sobą? Gamedec!

3 miesiące temu / Konrad Bosiacki

Recenzja: MX vs. ATV Legends – takie legendy należy omijać

Tak złej gry o off-roadzie dawno nie było. Zapraszamy na recenzję MX vs. ATV Legends. Ciężko jest z pewnością zrobić grę wyścigową, która zaoferuje nam kilka różnych dyscyplin.

3 miesiące temu / Tsumi Deshō

Recenzja: Mechanic Battle [Nintendo Switch]

Kupujesz samochód, malujesz, wymieniasz felgi, dodajesz spojler i może jeszcze nitro. Startujesz w zawodach i za wszelką cenę chcesz być najlepszy i posiadać w swoim garażu wszystkie możliwe modele.

4 miesiące temu / Bartosz Kwidziński

Recenzja: Zorro: The Chronicles [PS4]

Zorro kolejny raz próbuje zdobyć uznanie graczy. Czy udaje się to w najnowszej odsłonie, wzorowanej na serialu animowanym? Odpowiedź przynosi ta recenzja. Zorro to bez wątpienia postać, którą kojarzy sporo osób.

4 miesiące temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge (PS5)

Chodzone bijatyki, tzw. Beat’em upy, oraz Wojownicze Żółwie Ninja to dwie rzeczy jednoznacznie kojarzone z latami osiemdziesiątymi.

4 miesiące temu / Harry Raszczak

Recenzja: Let’s Get Fit [Nintendo Switch]

Let’s Get Fit wyszedł w czasie, kiedy dla wielu z nas jest to „ostatni dzwonek”, żeby odnowić formę przed wakacjami. Czy sprosta temu zadaniu?