1 dzień temu

E3 2021: Nowinki technologiczne w zasięgu… palców?

Targi E3 to nie tylko festiwal nowych gier, to również okazja do zapoznania się z nowinkami technologicznymi.

5 dni temu

Wiedźmin – zwiastun 2 sezonu serialu i WitcherCon

Wiedźmin niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata fantasy. Jej przyszłość doczekała się ciekawych zapowiedzi. Wiedźmin z pewnością zakorzenił się głęboko w świadomości fanów z całego świata.

6 dni temu

Koch PrimeTime – podsumowanie pokazu Koch Media Poland

Koch Media Poland niewątpliwie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawców w Polsce. Jesteście ciekawi, co trafi do oferty tej firmy? Koch Media Poland to studio, które stoi za wydawaniem w naszym kraju wielu gier.

1 tydzień temu

Spotkaj się z Lady Dimitrescu 9 czerwca w Warszawie!

Helena Mańkowska, to aktorka i modelka, która udzieliła twarzy Lady Dimitrescu w najnowszym Resident Evil. Możecie spotkać ją już 9 czerwca w Warszawie oraz wesprzeć szczytny cel.

2 tygodnie temu

E3 2021 – harmonogram czterodniowego wydarzenia

E3 odbędzie się w tym roku wyłącznie w cyfrowej formie. Na stronie wydarzenia pojawił się harmonogram prezentacji. E3 to niewątpliwie jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń branżowych świata.

2 tygodnie temu

Summer Game Fest – harmonogram cyklu wydarzeń ze świata gier

Summer Game Fest kolejny raz odbędzie się latem. Już w tym miesiącu czeka nas ogrom zapowiedzi i nowych informacji. Summer Game Fest to zbiorcza nazwa prezentacji poświęconych grom. Odbywają się one drugi rok z rzędu w okresie letnim.

2 tygodnie temu

F1 2021 – wrażenia z przedpremierowej prezentacji gry

Dzięki polskiemu oddziałowi Electronic Arts mogłem przedpremierowo przyjrzeć się nadjeżdżającej grze – F1 2021. F1 2021 trafi na konsole obecnej oraz starszej generacji już 13 lipca.

2 tygodnie temu

Nacon Connect – nowa prezentacja już w przyszłym miesiącu

Nacon zaprasza wszystkich chętnych na swoją prezentację. Odbędzie się ona już na początku przyszłego miesiąca. Nacon, wydawca gier i producent sprzętu z Francji zapowiedział swój pokaz.

2 tygodnie temu

Wywiad z Juice. – twórcami spotu PS5 i licznych zwiastunów gier

Powiedzieć, że Juice stoi za zwiastunami związanymi ze światem gier i konsol to za mało. Od czegoś jednak trzeba zacząć, a do tematu seriali i filmów na pewno wrócimy.

3 tygodnie temu

Blizzcon 2021 ponownie w wersji online!

Kto wie, może dopiero w przyszłym roku przyjdzie nam wybrać się na faktyczne fizyczne wydarzenie, a nie tylko w wersji online. Blizzcon od lat był wyczekiwanym wydarzeniem, również i tak było w tym roku.

1 miesiąc temu

Gamescom 2021 – kolońskie targi jednak tylko w elektronicznej formie

Gamescom powtórzy podejście z 2020 roku. Kolonia ponownie nie przyjmie fanów gier z całego świata. Nie oznacza to, że Serce Gier nie zabije w sierpniu.

2 miesiące temu

W co warto zagrać na PS4/PS5 i Xbox Series w maju 2021?

Zapraszamy na przegląd majowych gier, które w przyszłym miesiącu zostaną wydane na konsole PS4/PS5 oraz Xbox Series. Propozycje gier dla Nintendo Switch są dostępne w osobnym artykule.

2 miesiące temu

Destiny 2: Sezon Wybrańców (13). Szczęśliwy, czy pechowy?

Sezon Wybrańców był jednym z najbardziej intensywnych sezonów w historii całej mojej przygody z Destiny 2. Bungie stanęło na wysokości zadania i dostarczyło graczom dużo nowej zawartości.

3 miesiące temu

Outriders – Plusy i minusy posiadania wersji na PS5 lub Xbox Series

Najnowsza strzelanka od polskiego studia People Can Fly jest już na ostatniej prostej, aby trafić na wasze konsole. Jeśli macie problem z wybraniem odpowiedniej konsoli dla gry Outriders, to być może nasz artykuł wam w tym pomoże.

3 miesiące temu

Konsole nowej generacji – sprzedaż podobna do wyścigów F1

Konsole nowej generacji są na polskim rynku już od pięciu miesięcy. Zastanawialiście się, kto w wyścigu next-genów wysunął się na prowadzenie? Konsole od niebieskich i zielonych zadebiutowały w listopadzie 2020 roku.

3 miesiące temu

Gamescom 2021 – targi gier odbędą się na dwa sposoby

Gamescom jest od nas oddalony o nieco ponad pół roku. Okazało się, że kolońskie targi gier przyjmują tym razem hybrydową formę. Gamescom ostatnio odbył się w Kolonii w 2018 roku.

4 miesiące temu

Outriders – wrażenia z ogrywania wersji demonstracyjnej

Demo polskiego looter-shootera Outriders trafiło na konsole 25 lutego. Zostawiłem Destiny 2, by przekonać się czym jest najnowsza gra od People Can Fly.

4 miesiące temu

WoWs: Legends – Lotniskowce są… nudne i słabe – Wrażenia z testu

Wargaming nie ma ostatnio dobrej passy na konsolowych wodach, po fatalnie zrealizowanych bitwach rankingowych w poprzednim sezonie przyszła pora na testy lotniskowców, które jak narazie są tylko stratą czasu.

4 miesiące temu

BlizzConline startuje już 19 lutego

Obrońcy Azeroth, Sanktuarium i Sektora Koprulu oraz bohaterowie Overwatch i Nexusa są zaproszeni na wirtualne święto społeczności, kreatywności, 30 lat gier Blizzarda oraz epickich przygód –czyli na konwent BlizzConline.

5 miesięcy temu

Co gracze mogą licytować w ramach 29 Finału WOŚP?

Dziś, 31 stycznia wystartował 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wraz z nim pojawiło się sporo aukcji, które powinny zainteresować graczy-kolekcjonerów.

5 miesięcy temu

Felieton: Cyberpunk 2077 – Problemy i przyszłość w mieście przyszłości!

Cyberpunk 2077 był jedną z najbardziej oczekiwanych gier w 2020 roku. Spodziewaliśmy się wielkiego sukcesu. Gra pojawiła się na półkach sklepowych i dyskach naszych konsol oraz komputerów osobistych.

6 miesięcy temu

Wrażenia z Destiny 2 na Xbox Series X

Na początku grudnia Destiny 2 zostało dostosowane do konsol nowej generacji. Sprawdźmy, jakie zmiany czekają na fanów „Przeznaczenia” na konsoli Xbox Series X.

6 miesięcy temu

Cyberpunk 2077 – pierwsze wrażenia z życia w Night City

Ostatnie dni upływają mi niesamowicie szybko. Konsola pokazuje 20 godzin na liczniku, a ja nie wiem jak minęło tyle czasu. To dobry moment, aby podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami z ogrywania tytułu studia CD Projekt RED.

6 miesięcy temu

The Game Awards 2020 – zwycięzcy tegorocznej gali

Dziś nad ranem odbyła się gala The Game Awards, na której przyznano nagrody najlepszym grom i studiom roku. Jesteście ciekawi, kto wygrał? 2020 rok to niewątpliwie dość dziwaczny i zaskakujący moment w historii świata.