3 tygodnie temu / Konrad Bosiacki

Call of Duty: Warzone 2.0 już w listopadzie. Warzone Mobile w 2023.

Firma Activision oficjalnie zaprezentowała Call of Duty: Warzone 2.0! Zagramy już w listopadzie, pokazano nową mapę, zmiany w rozgrywce i Gułag 2.0.

3 tygodnie temu / Bartosz Kałkus

Co pokazano na Disney and Marvel Games Showcase?

Wczoraj wieczorem odbyło się wydarzenie Disney and Marvel Games Showcase. Podczas streamu na żywo gracze mogli zobaczyć nowe materiały i poznać plany Disney’a na przyszłość gier video.

3 tygodnie temu / Bartosz Kwidziński

Władca Pierścieni z nową grą… na urządzenia mobilne

Władca Pierścieni jeszcze w tym roku dostanie kolejną grę. Oto Heroes of Middle-Earth. Władca Pierścieni od pewnego czasu jest chętnie eksploatowany w popkulturze. Najbardziej imponujące były oczywiście filmy Petera Jacksona.

3 tygodnie temu / Bartosz Kałkus

Recenzja: LEGO Brawls (PS5)

Gier LEGO jest całkiem sporo. Zazwyczaj spodziewamy się platformówek, z elementami budowania z klocków. Tym razem jednak fani duńskich klocków dostali drużynową bijatykę online. Czy warto dać szanse LEGO Brawls?

1 miesiąc temu / Konrad Bosiacki

Poznaj szczegóły 8 sezonu Call of Duty: Mobile – Train to Nowhere

Ósmy Sezon Call of Duty: Mobile zawiera w sobie wszystko, czego każdy szpieg mógłby sobie zażyczyć. W 8 sezonie Call of Duty: Mobile otrzymamy mapę Express, która pojawiła się niedawno w Black Ops Cold War.

2 miesiące temu / Konrad Bosiacki

Diablo Immortal oraz Music For Nations nawiązują współpracę

Dani Filth, Bury Tomorrow oraz Witch Fever zmierzą się z Siłami Piekieł w Diablo Immortal.

2 miesiące temu / Karol Riebandt

Mobilny World of Warcraft skasowany!

To koniec projektu, którego nie ujawniono! Blizzard i chiński gigant gier NetEase podobno anulowali niezapowiedzianą grę mobilną World of Warcraft po sporze finansowym.

3 miesiące temu / Tsumi Deshō

Kolejna aktualizacja w Diablo Immortal

Dla graczy, którzy nadal dobrze się bawią w Diablo Immortal, Blizzard nie poprzestaje w aktualizacjach. Jesteśmy świadkami kolejnej, która ma nieco ulepszyć samą rozgrywkę. Co nowego pojawiło się w grze?

3 miesiące temu / Angelika Borucka

Apex Legends Mobile: Zniekształcenie na premierowym zwiastunie

Nowu sezon Apex Legends Mobile „Zniekształcenie” jest już dostępny. Sprawdźcie jak prezentuje się rozgrywka na nowej mapie.

3 miesiące temu / Angelika Borucka

Rhapsody – nowa legenda w Apex Legends Mobile

Wygląda na to, że Apex Legends Mobile będzie rozwijać się inaczej, niż „duży” Apex. Poznajcie legendę drugiego sezonu – Rhapsody. Po prawie dwóch miesiącach na rynku, Apex Legends Mobile ma się dobrze.

3 miesiące temu / Tsumi Deshō

Opis pierwszej dużej aktualizacji dla Diablo Immortal wraz z nowym bossem

Diablo Immortal pojawiło się na urządzeniach mobilnych, a gracze i fani serii skosztowali walki z demonami na ekranach dotykowych.

3 miesiące temu / Konrad Bosiacki

Tom Clancy’s The Division Resurgence wkrótce na urządzeniach mobilnych

Ubisoft zapowiedziała grę Tom Clancy’s The Division Resurgence. Zupełnie nową mobilną i darmową strzelankę z perspektywy trzecioosobowej.

4 miesiące temu / Bartosz Kałkus

Druga część Final Fantasy VII Remake oraz remaster Crisis Core — nowości ze streamu Square

Dziś w nocy odbyła się specjalna transmisja z okazji 25-lecia Final Fantasy VII. Square Enix nie próżnuje i prace nad kilkoma grami z serii trwają. Przyjrzyjmy się zatem, co takiego zapowiedziano.

4 miesiące temu / Angelika Borucka

Opowieści z Odludzi – „Rodzinny biznes”

Najnowszy odcinek Opowieści z Odludzi to historia Lifeline i Octane’a. Zobaczcie „Rodzinny biznes”. Apex Legends to jedna z tych gier, gdzie świat jest naprawdę bogaty.

4 miesiące temu / Bartosz Kałkus

Urządzenia Apple ze wsparciem dla Joy-Conów

Wczoraj odbyła się konferencja Apple z okazji tegorocznego WWDC. Jest to coroczna impreza, na której firma prezentuje najnowsze wersje oprogramowania dla swoich urządzeń.

4 miesiące temu / Konrad Bosiacki

Diablo Immortal już dostępne na urządzeniach mobilnych

Minęła godzina 14:00, a to oznaczam, że gra Diablo Immortal już dostępna na urządzeniach mobilnych. Zapraszamy do Sanktuarium! Diablo Immortal możecie już pobierać na wasze smartfony lub tablety. Gry szukajcie w Google Play lub App Store.

4 miesiące temu / Bartosz Kałkus

Jurassic World Primal Ops, nowa gra mobilna, pojawi się wkrótce

Jurassic World Primal Ops to zupełnie nowa gra stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. W tym tytule free to play wyruszymy w podróż, by uratować uwięzione dinozaury.

5 miesięcy temu / Tsumi Deshō

eFootball 2022 doczeka się wersji mobilnej

eFootball PES 2021 pojawi się jako eFootball 2022 w wersji mobilnej już 2 czerwca 2022. Taką informacją podzieliła się z graczami firma Konami. Mocno opóźniona premiera mobilnej wersji pojawi się niebawem na naszych telefonach.

5 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Premierowy zwiastun Apex Legends Mobile. Zagraj już jutro!

Electronic Arts opublikowało właśnie premierowy zwiastun Apex Legends Mobile, przypominając tym samym o jutrzejszej premierze. Apex Legends Mobile zaprojektowano specjalnie z myślą o urządzeniach przenośnych.

5 miesięcy temu / Tsumi Deshō

Przedsmak rozgrywki w mobilnej wersji Need For Speed

Wiadomości i plotki o Need For Speed Mobile firmy Tencent krążyły od dłuższego czasu po sieci. Po raz pierwszy pojawiły się w sierpniu 2021. Teraz pojawił się mały klip z widokiem na samą rozgrywkę w zbliżającym się tytule.

5 miesięcy temu / Angelika Borucka

Battlefield Mobile z planowaną premierą na przełomie roku

Pod koniec maja mają rozpocząć się testy Battlefield Mobile. EA przymierza się do premiery na przełomie 2022. W tym tygodniu odbył się call z inwestorami o planach finansowych EA.

5 miesięcy temu / Angelika Borucka

Premiera Apex Legends Mobile już w przyszłym tygodniu!

Już 17 maja Apex Legends Mobile wystartuje na telefonach! Od razu rozpocznie się też pierwszy sezon. Telefony gotowe? Apex Legends Mobile pojawi się na urządzeniach mobilnych już w najbliższy wtorek.

5 miesięcy temu / Tsumi Deshō

Fortnite od teraz również przez Xbox Cloud Gaming

Epic Games wraz z Xboxem ogłosili, że popularna strzelanka Battle Royale Fortnite jest już dostępna za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming.

5 miesięcy temu / Konrad Bosiacki

Warcraft Arclight Rumble – Oto nowa mobilna gra Blizzarda

Firma Blizzard zaprezentowała Warcraft Arclight Rumble, pełną akcji mobilną grę strategiczną, która jeszcze w tym roku trafi na urządzenia mobilne.